SmoothLiftin

SmoothLiftin je vo svete prvá a jediná patentovaná technológia intraorálnej hlbokej stimulácie kolagénu v oblasti tváre.

Výsledky ošetrenia sú individuálne a môžu sa líšiť od osoby k osobe

SmoothEye PRED a PO

Výsledky ošetrenia sú individuálne a môžu sa líšiť od osoby k osobe

Výsledky ošetrenia sú individuálne a môžu sa líšiť od osoby k osobe

Informácie o zákroku

+ Stručne o zmenách kože na tvári

Kolagénové vlákna spolu s elastickými vytvárajú v koži pružnú sieť, ktorá zabezpečuje počas života pružnosť a elasticitu kože. Vekom dochádza k prestavbe a rozpadu kolagénu aj elastínu a výsledkom je postupne ochabujúca pleť s poklesnutými obrysmi tváre. Tento proces povoľovania pružnosti našej pleti pozvoľne začína už po dvadsiatom roku života. Unikátnym riešením tohto problému je SmoothLiftin.
V NU´CLINIC vám ponúkame ošetrenie SmoothLiftin ako prvá klinika na Slovensku. Ošetrenie je vhodné pre každého, kto chce účinne posilňovať metódou „in deep stimulation“ hlboko uložené väzivové štruktúry kože a tak bojovať proti známkam starnutia.

+ Ako funguje SmoothLiftin?

Donedávna bolo možné stimulovať kolagén len cez vonkajší povrch kože. Týmto spôsobom sa dostávala len časť tepelnej energie na miesto svojho určenia. Vedci sa dlho zaoberali myšlienkou, ako sa čo najpriamočiarejšie dostať k hlboko uloženým tkanivám a priamo ku kolagénu. Až posledné obdobie prinieslo úspech a podarilo sa vyvinúť niekoľko nových neinvazívnych laserových aplikácií na báze remodelácie kolagénu a neokolagenézy, akými sú napríklad laserová liečba vaginálnej sliznice, alebo močovej inkontinencie, terapia chrápania a nedávno predstavené laserové omladzovanie tváre cez sliznicu dutiny ústnej.
Pri SmoothLiftine priamym pôsobením laserového lúča na slizničné tkanivo úst sa dostávame čo najbližšie ku kolagénu a pôsobiacou tepelnou energiou tak stimulujeme remodeláciu starého kolagénu a činnosť fibroblastov k produkcii nového kolagénu, bez poškodenia povrchu kože a ostatných štruktúr. Výsledkom je spevnenie kože, zlepšenie hrúbky a pružnosti kože s liftingovým efektom.
Na tvári sa týmto spôsobom dajú ošetriť nosovoústne ryhy, vrásky v oblasti pier a komisúr, zväčšiť objem pier, spevniť lícne tkanivo a kontúry tváre.

+ Ako prebieha ošetrenie SmoothLiftin?

Cez ústnu dutinu pomocou špeciálnej hlavice laseru opakovane prechádzame po celej ústnej sliznici a perách. Pri ošetrení vzniká jemné teplo, ktoré je dobre tolerované. K dosiahnutiu rozžiarenej pleti pokračujeme po intraorálnej stimulácii v ďalších krokoch ošetreniami aplikovanými na povrch pokožky. Následnými ošetreniami odstránime z povrchu kože neželané škvrny a rôzne nerovnosti. Celé ošetrenie trvá približne 40 minút a je veľmi dobre znášané. Ihneď po zákroku dochádza k vyhladeniu jemných vrások v dôsledku zmrštenia existujúceho kolagénu. Vyliftovanie celej ošetrovanej oblasti sa objaví v priebehu niekoľkých týždňov v nadväznosti na postupnú produkciu novovytvoreného kolagénu. K dosiahnutiu dlhotrvajúceho efektu je vhodné absolvovať 4-6 ošetrení podľa stavu pleti.

+ Pre koho je vhodné ošetrenie SmoothLiftin?

Ošetrenie je vhodné pre každého, kto chce „zatočiť“ s vráskami v okolí pier, nosovoústnych rýh a líc a zastaviť pokles obrysov tváre. Pre každého, kto sa chce účinnou prevenciou vyhnúť chirurgickému skalpelu.

+ Cena zákroku
SmoothLiftin
1 x SmoothLiftin – intraorálne ošetrenie 150 €
2 x SmoothLiftin – intraorálne ošetrenie 240 €