Odstránenie dvojitej brady liposukciou Fotona LaserLipo

Je váš podbradok naozaj veľký a kontúry sánky ledva vidieť? Práve pre vás je určená chirurgická laserová liposukcia technológiou Fotona LaserLipo. Na akom princípe funguje?

Laserom v podkoží najprv rozpúšťame tukové tkanivo. Potom odsávačkou odsajeme prebytočný tuk a nakoniec laserom opäť zvnútra spevníme kolagénové vlákna. Po zákroku na ošetrovanú oblasť dáme kompresívnu bandáž, ktorá pomôže účinne vytvarovať partie v okolí brady a krku.


Odstránenie dvojitej brady
Odstránenie dvojitej brady

Zákrok, ktorý nie je potrebné opakovať, dokáže upraviť najmä veľké podbradky, pre ktoré je metóda kontúrovania technológiou Fotona LaserLipo ideálnou voľbou. Rekonvalescencia, počas ktorej nosíte aj sťahovaciu bandáž, trvá približne štyri týždne. Bandáž sa už počas dvoch týždňov nutného nosenia postará o stiahnutie kože, takže sa vyhnete nepeknému previsu.

Ak by však hrozilo, že po odsatí tuku sa koža nedokáže dostatočne stiahnuť a nevyformuje sa ani kontúra sánky, potom laserovú liposukciu kombinujeme s chirurgickým faceliftom spodnej časti tváre.Informácie o zákroku

+ Cena zákroku
Odstránenie dvojitej brady liposukciou Fotona LaserLipo
brada a krk od 1300 €