Dajte zbohom tukovým vankúšikom !


NU´CLINIC | 10. októbra 2016

Túžite po štíhlej postave, pravidelne cvičíte, vystriedali ste kopu zaručených diét a napriek tomu sa stále neviete zbaviť neželaných tukových zásob na bruchu, stehnách alebo na brade?
Tak potom sa bližšie zoznámte s modernou liposukciou Fotona LaserLipo, ktorú ako jediní na Slovensku ponúkame v NU’CLINIC.


Fotona LaserLipo predstavuje najmodernejšiu, najšetrnejšiu a najkomplexnejšiu metódu odstraňovania nadbytočného tuku.


Prečo 3x NAJ...?
NAJmodernejšia

ako jediní na Slovensku používame modernú technológiu Nd:Yag s VSP pulzom (Variable Square Pulse), prednosťou ktorej je hlboký prienik lasera do podkožia so schopnosťou účinného konštantného prehriatia aj hlboko uloženého tukového tkaniva.

NAJšetrnejšia

Nd:Yag VSP technológiou dosahujeme kontrolované tepelné prehriatie tukových buniek, bez neželaného poškodenia okolitého tkaniva a kože. Samotný zákrok a pozákrokové hojenie sú preto pacientom dobre tolerované a zvyčajne bez komplikácií.

NAJkomplexnejšia

okrem priamej deštrukcie tukových buniek laserom súčasne pôsobíme laserovou energiou
aj na kolagénové väzivo v koži. Výsledkom je tepelná remodelácia kolagénu so zlepšením kvality, pevnosti a pružnosti kože (tzv.
skin tightening). Týmto efektom zabezpečíme stiahnutie kože
v ošetrenej oblasti a zabránime tak
vzniku nepekných previsov po odsatí tuku. Navyše, pri väčších plochách kombinujeme laserovú lipolýzu s technikou vibračnej liposukcie, ktorou tuk nielen odsávame, ale aj jemne vyhladzujeme a vyrovnávame prechodové plochy medzi ošetrovanou oblasťou a jej okolím.

Cieľom spojenia týchto postupov je dosiahnutie dokonalého efektu v ošetrovanej oblasti – hladká a vypnutá koža bez tukových vankúšov.

Metódou Fotona LaserLipo odstraňujeme tuk z rôznych partií na tele, ako napr. z brucha, bočných strán chrbáta, zo stehien, ale aj z menej obvyklých miest a to zo zadku, vnútorných plôch kolien alebo z oblasti brady a sánky. Pozor, netreba si ju však zamieňať s metódami redukujúcimi nadváhu u obéznych osôb. Ideálnym kandidátom pre laserom asistovanú liposukciu je zdravý človek, s nerovnomerne rozloženým tukom v ohraničených lokalitách tela.

Ako prebieha ošetrenie...

Vybranú a zakreslenú oblasť lokálne znecitlivieme špeciálnym anestetickým roztokom. Následne cez malý otvor v koži zavedieme tenké laserové vlákno do podkožného tuku. Cez vlákno pôsobí na tukové bunky laserová energia, ktorá sa v podkoží mení na teplo. Vzniknuté teplo deštruuje tukové bunky. Malé množstvo rozpusteného tuku sa postupne vstrebáva prirodzeným metabolizmom organizmu. K odsatiu väčšieho množstva tuku používame techniku vibračnej liposukcie. Dĺžka zákroku závisí od veľkosti ošetrovanej plochy, 1-2 hodiny. Po zákroku pacient odchádza domov v špeciálnom elastickom oblečení, ktoré nosí po dobu 4 týždňov. Pooperačná bolestivosť je podobná svalovici. Rekonvalescencia si nevyžaduje žiadne špeciálne opatrenia, vhodné je vyvarovať sa nadmernej fyzickej záťaži po dobu 1 mesiaca.

Fotona LaserLipo je efektívne spojenie laserovej lipolýzy, skin tighteningu a vibračnej liposukcie, čo v súčasnosti predstavuje najmodernejší a najšetrnejší ucelený koncept odstraňovania neželaných tukových depozít.
Kontakt

NU’CLINIC

MUDr. Jana Chudíková, primárka

Klinika dermatológie a estetickej medicíny Kominárska 1a, Bratislava