Omladnite svetovo – LASEROM CEZ ÚSTA!


JANA CHUDÍKOVÁ | 23. februára 2016

Snívate aj vy o pleti, ktorá je večne mladá a krásna?

Túžite po hladkej a žiarivej pleti bez vrások či jazvičiek po akné, krásnej a vypnutej tak, ako to nedokáže ani ten najlepší a najdrahší krém sveta? Tak potom sú nasledujúce riadky určené práve vám…


Táto svetová a revolučná novinka, ktorá sa volá SmoothLift Fotona, je už
dostupná aj u nás, exkluzívne v NU´CLINIC v Bratislave!


Nikdy nie je priskoro...

Mnoho žien trápi ochabnutá pleť, ktorá je spôsobená úbytkom kolagénu. Ten obsahujú kosti, svaly, chrupavky i cievy v koži. Kolagénové a elastínové vlákna tvoria v koži akúsi pružnú siet, ktorej vdačí za svoje napätie a elasticitu. Časom však dochádza k prestavbe, kolagén a elastín sa postupne v koži rozpadajú, následkom čoho nám koža ochabuje a menia sa tiež obrysy tváre. Tento proces sa začína už zhruba v dvadsiatke, neskôr sa nám prehlbujú vrásky, vertikálne i horizontálne, objavujú sa kruhy pod očami i takzvané syslie vačky nad sánkou. Proti tomuto strašiakovi alebo nočnej more však môžeme úspešne zabojovať. Či priamo mu predchádzať. Kedysi sa úspešne využívalo napríklad zbrúsenie kože, čo nás však okrem bolesti pri zákroku zväčša stálo aj niekoľko dní maródky. Pozrime sa teda spoločne na niečo celkom iné… Nové, účinné, prevratné a revolučné!
SmoothLift Fotona je prvá patentovaná technológia na svete, ktorá využíva neinvazívne, a teda aj nebolestivé laserové ošetrenie tváre intraorálne, teda pôsobením laserovej energie na hlboké kožné štruktúry, priamo cez sliznicu ústnej dutiny. Jedine takýmto priamym pôsobením laserovej energie na tkanivo tváre cez ústa dochádza k intenzívnej a so žiadnym iným zákrokom neporovnateľné silnejšej tepelnej stimulácii kolagénu v tých najhlbších štruktúrach kože. A to celkom bezpečne a bez bolesti. Túto revolučnú technológiu predstavili na svetovom estetickom kongrese v Monaku, kde vzbudila zaslúžený obdiv a pozornosť korektívnych dermatológov zo všetkých kontinentov.
Dnes vám ju, milé dámy a páni, dokážeme ponúknuť ako jediní na Slovensku na našej modernej klinike NU´CLINIC v centre Bratislavy…

Ošetrenie si ako jedna z prvých vyskúšala i známa a obľúbená herečka Diana Mórová:
„S takým skvelým výsledkom som ozaj nepočítala. Ošetrenie mojej tváre z nej doslova vyzmizíkovalo stopy času. Pleť mám teraz krajšiu, sviežu a jasnejšiu,“ s úsmevom dodáva spokojná Diana.
A ako zapracuje SmoothLift Fotona na vašej kráse?

V hlboko uložených tkanivových štruktúrach je bohatá spleť kolagénových a elastických vlákien, vytvárajúca akúsi opornú kostru pre našu kožu. Vedci dlho skúmali, ako sa čo najpriamejšie dostať do hĺbky týchto tkanív, priamo ku kolagénu a naštartovať jeho novotvorbu, teda neokolagenézu. Intenzívny výskum priniesol svoje ovocie len nedávno a vedcom sa v laboratórnych klinických podmienkach podarilo vyvinúť nové neinvazívne laserové aplikácie, založené na princípe remodelácie kolagénu a neokolagenézy. Takými sú napríklad terapia chrápania, laserová liečba sliznice vagíny, inkontinencie moču či len nedávno predstavené laserové omladzovanie tváre cez sliznicu ústnej dutiny. Priamym pôsobením laserového lúča na sliznicu úst dochádza ku kontrolovanej tepelnej remodelácii kolagénu a stimuláciou fibroblastov i k produkcii nového kolagénu. Pozitívnym „následkom“ je zlepšenie denzity, teda hustoty kolagénu, hrúbky a pružnosti kože s výrazným liftingovým výsledným efektom. Takto ošetrujeme nosovo-ústne ryhy, vrásky pri perách, spevňujeme lícne tkanivo a kontúry tváre. Za pomoci tejto revolučnej novinky tiež dokážeme zväcšiť pery o objem rovnajúci sa ekvivalentu 1 ml kyseliny hyalurónovej, či vyhladiť jazvičky a stopy po akné. To všetko docielime pomocou kombinovaného ošetrenia kože v jej povrchových častiach, čím sa výrazne násobí výsledok ošetrenia. Zákrok si nevyžaduje žiadnu anestéziu, jediné, čo počas 30 – 40 minút pociťujeme, je mierne teplo. Výsledok je viditeľný už po ošetrení, dlhotrvajúci efekt vyliftovania ošetrenej oblasti sa dostaví v priebehu niekoľkých týždnov, vzhľadom na postupnú produkciu novovytvoreného kolagénu. Pre dosiahnutie dramatického omladenia je vhodné absolvovať 3 ošetrenia v jednomesačných intervaloch. Zákrok možno odporučiť každému, kto sa chce účinnou terapiou a prevenciou vyhnúť skalpelu plastického chirurga.

Kontakt

NU’CLINIC

MUDr. Jana Chudíková, primárka

Klinika dermatológie a estetickej medicíny Kominárska 1a, Bratislava