LaseMD – NOVÁ TECHNOLÓGIA PROTI STARNUTIU


Časopis EMMA, október 2018 | 15. novembra 2018

Moderná laserová medicína sa posúva míľovými krokmi dopredu a prináša nám najnovšiu novinku Baby Face Beauty alebo inak, ošetrenie LaseMD.


Keď sú dievčatá mladé, chcú vyzerať staršie, dospelejšie. A keď sú už dospelé, túžia opäť po hladkej a jemnej pleti bez vrások, akú mali v mladosti. Túžba udržať si mladistvo krásnu pleť však nemusí byť už iba snom.

Ako prebieha ošetrenie LaseMD

„V prvom kroku pokožku ošetrujeme tuliovým laserom. Laserovým nadstavcom s magnetickým rolovacím systémom prechádzame po koži, pričom vyžarované laserové lúče majú dvojitý účinok, pleť stimulujú a prekrvujú a súčasne v pravidelných vzdialenostiach vytvárajú tisíce drobných mikrokanálikov a pripravia ju na príjem aktívnych látok.

V druhom kroku nanášame na ošetrovanú oblasť nanozómový komplex liečebného séra tvorený molekulami kyseliny hyalurónovej a čistých esenciálnych látok na báze vitamínov A a C a najsilnejšieho antioxidantu resveratrolu. Vitamín C a resveratrol pôsobia proti voľným radikálom, vitamín A ako „jemný šmirgeľ“ na vrásky, u mladých ľudí zase pomáha v liečbe akné. O vybielenie nežiaducich pigmentácií sa postará kyselina tranexámová.

V poslednom, treťom kroku na pleť priložíme špeciálnu dvojvrstvovú masku, ktorá zabezpečí dôkladnú absorpciu séra. Celé ošetrenie trvá približne 45 minút,“ objasňuje MUDr. Chudíková.

Všetky účinné látky vrátane kyseliny hyalurónovej sa dostanú do najhlbších štruktúr kože, z ktorých sa dlhodobo uvoľňujú. Výsledkom je intenzívne hydratovaná a hladšia pleť s menším množstvom vrások a pigmentácií. „Efekt ošetrenia je viditeľný okamžite a navyše v priebehu nasledujúcich dní sa zlepšuje. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame sériu 2-4 ošetrení v dvojtýždňových intervaloch,“ dopĺňa MUDr. Jana Chudíková.

Túžite vygumovať stopy času?

Pokojne tak môžete urobiť teraz. Ošetrenie LaseMD sa vykonáva celoročne. Je vhodné pre ženy aj mužov
v každom veku. Odporúča sa dokonca aj pre mladšie ročníky ako účinná prevencia predčasného starnutia pleti.

Koncept LaseMD poskytuje balíky na rôzne problémy pleti od liečby suchej kože, vrások, pigmentácií, rozšírených pórov až po akné. Tím profesionálov v NU’CLINIC vám s výberom vhodného ošetrenia rád pomôže.

LaseMD – nová technológia proti starnutiu
  • Prvé neinvazívne ošetrenie tuliovým laserom na Slovensku
  • Nová technológia pre dôkladné zapravenie aktívnych látok do najhlbších vrstiev kože
  • Celoročná aplikácia s rýchlym nástupom účinku
  • Vhodné na ošetrenie tváre, krku, dekoltu a rúk
  • Odstraňuje jemné vrásky, zjemňuje hlboké
  • Zosvetľuje a vybieluje pigmentácie
  • Zlepšuje pružnosť a pevnosť pleti
  • Viditeľne hydratuje
  • Lieči akné a redukuje jazvy po akné
  • Účinne odstraňuje aktinické keratózy a pehy
Ošetrenie LaseMD

Ako ošetrenie LaseMD prebieha a aké benefity prináša, nám priblížila primárka MUDr. Jana Chudíková z bratislavskej kliniky dermatológie a estetickej medicíny NU’CLINIC, ktorá túto novinku ako jediná klinika na Slovensku ponúka.

„Základom každej zdravej kože je jej dostatočná výživa a hydratácia. Keď v pokožke chýbajú zvlhčujúce látky, vitamíny a stopové prvky, obmedzí sa výmena vyživujúcich látok medzi bunkami a výsledkom je narušené delenie nových buniek. V súčasnosti sa moderná medicína snaží nájsť také ošetrenia, ktorými sme schopní čo najbezbolestnejšie a bez výraznejšieho poškodenia integrity kože, ale pritom efektívne dostať vyživujúce látky do najhlbších vrstiev kože a odtiaľ podporovať kožné tkanivo v jeho prirodzenej obnove smerom zvnútra von. Koncept LaseMD všetky tieto atribúty spĺňa,“ vysvetľuje MUDr. Jana Chudíková.
„LaseMD sa stalo populárnym antiagingovým ošetrením aj v Hollywoode. Pre svoje viditeľné omladzujúce účinky na pleť ho pomenovali výstižným názvom Baby Face Beauty – Detsky krásna pleť. Obľúbila si ho aj známa Kim Kardashian, ktorá mu robí veľkú reklamu,“ dodáva MUDr. Chudíková.

EMMA, október 2018

NU’CLINIC v EMMA október 2018