O NU’ CLINIC

NU’CLINIC je špecializovaná súkromná zdravotná klinika, v ktorej svojim klientom ponúkame vysokokvalitnú a komplexnú starostlivosť v oblasti dermatológie, estetickej medicíny a plastickej chirurgie. Tradíciu sme začali budovať v roku 2003 v našej prvej súkromnej kožnej ambulancii so zameraním na akné, tvárové dermatózy, choroby vlasov, ekzémy a onkodermatologické zmeny na koži. V roku 2007 sme do portfólia služieb pridali aj neinvazívne a miniinvazívne ošetrenia z oblasti estetickej dermatológie. Našim cieľom bolo neustále zlepšovanie a rozširovanie úrovne poskytovaných služieb. Táto snaha nás priviedla k rozhodnutiu vybudovať nové moderné zariadenie s dermatoestetickými ambulanciami a operačnou sálou.

V roku 2014 sme otvorili nové reprezentatívne priestory, v ktorých sme pre vás, našich klientov, pripravili moderné ambulancie vybavené špičkovou technológiou. Disponujeme najnovšími technológiami, ktoré dopĺňa tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami.

Mnohoročné skúsenosti z dermatologickej praxe a kvalitné technologické vybavenie sú tak zárukou odbornej úrovne poskytovaných služieb.

Naším hlavným cieľom je spokojnosť našich klientov.

Náš tím

Máme vysoko kvalifikovaných lekárov s množstvom skúseností v obore.

MUDr. Jana Chudíková
Primárka NU’CLINIC, dermatovenerológ
MUDr. Jana Kubicová Košťálová
Plastická chirurgička
Bibiána Khandlová
Zdravotná sestra

POUžívame najmodernejšie
technológie

Lasery FOTONA

Spoločnosť Fotona je najstarším výrobcom laserov pre medicínu a nám sa ich produkty veľmi osvedčili. Lasery Fotona využívame nie len pri liečbe akné, pri odstraňovaní vrások, jaziev, ošetrení plesňového ochorenia nechtov, ale aj pri laserom asistovanej liposukcii a dokonca aj pri stresovej inkontinencii moču.

FotoFinder Bodystudio

Plne automatizovaný skenovací systém, ktorým vieme nasnímať povrch celého tela so všetkými pigmentovými léziami vo veľmi vysokom optickom rozlíšení a precízne vyšetriť všetky materské znamienka na tele. FotoFinder je svetovým lídrom v digitálnej dermatoskopii a systém FotoFinder Bodystudio stojí na vrchole digitálnej dermatoskopie.

Injection Pen

Pred časom bol na svetový trh uvedený prvý automatizovaný injekčný aplikačný systém výplní Injection Pen. Ako prví na Slovensku sme ho začali používať k aplikácii výplňových materiálov. Výhodou tejto aplikácie je rovnomerné rozmiestnenie výplne do kože, plynulý rozptyl materiálu do podkožia s redukciou počtu vpichov a s minimalizovaním rizika nabúrania podkožných ciev. Vďaka tomu dosiahneme výrazné zníženie bolestivosti zákroku a obmedzenie výskytu modriniek.