Beauty ošetrenie pleti Hydrafacial

Laserový lifting Endolift® je najsilnejší a najefektívnejší lifting a zároveň redukuje tuk bez rezu a krvácania.

Endolift® je jediná patentovaná metóda, ktorá zásadným spôsobom zvnútra posilňuje kolagénovú štruktúru kože a podkožia, stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu a dokáže eliminovať aj nahromadený tuk.

Ilustračný obrázok pre službu "Endolift" - Nová metóda na redukciu ovisnutej kože a tuku

Prečo laserový lifting Endolift®

Koža je jedinečný orgán, ktorý sa dokáže pravidelne obnovovať. S pribúdajúcim vekom však táto schopnosť klesá, preto koža potrebuje našu intenzívnu podporu, a to najmä u žien po štyridsiatke. Presne toto dokáže Endolift®. Ošetrenie predstavuje najnovšiu a najefektívnejšiu alternatívu k tradičným chirurgickým zákrokom ako je facelift alebo liposukcia, ale bez použitia skalpela, bez jaziev, bez bolesti a bez dlhej rekonvalescencie. Endolift® cieli na redukciu ovisnutej kože a nahromadeného tuku. Jedinečnosť ošetrenia spočíva v jeho pôsobení na hlboké aj povrchové vrstvy kože priamo z jej vnútra. Endolift® je ambulantná procedúra, ktorú môže vykonávať iba certifikovaný lekár.

Výhody laserového liftingu Endolift®

 • Minimálne invazívne a bezpečné
 • Prirodzené a dlhodobé výsledky
 • Ambulantné ošetrenie
 • Bez komplikácií, ktoré bývajú spojené s chirurgickými zákrokmi
 • Bez jaziev, bez krvácania
 • Minimálny čas na zotavenie po zákroku
 • Možnosť kombinovania s inými estetickými zákrokmi
 • Dostupné ceny (cena je nižšia ako pri chirurgickom facelifte)

Priebeh ošetrenia Endolift®:

Pred zákrokom použijeme na zmiernenie citlivosti lokálnu anestézu. Následne cez znecitlivenú pokožku zavedieme do podkožia bezbolestne malým vpichom špeciálne nano-optické laserové vlákno, ktoré je tenké ako vlas. Pomalými vejárovitými pohybmi v smere požadovaného liftingu posúvame vlákno v podkoží. Na konci vlákna je emitovaný laserový lúč, ktorý zvnútra rovnomerne prehrieva kožu a podkožie a stimuluje hlboké i povrchové vrstvy kože. takto sa laserová energia v dostatočnej intenzite dostáva čo najbližšie ku ošetrovaným tkanivám. Pri dosiahnutí požadovanej teploty sa roztiahnuté kolagénové a elastické vlákna stiahnu do svojej pôvodnej formy. Zároveň sa spustí stimulácia tvorby nového kolagénu. Týmto spôsobom dosiahneme, že sa nakoniec v koži vytvorí pevnejšia konštrukcia z kolagénových vlákien a elastínu, ktorá zabezpečí lepšiu oporu celej koži.

Celý proces môžeme prirovnať k zmenšeniu vlneného svetra praním pri vysokej teplote. Všetky popísané zmeny však neprebehnú zo dňa na deň, ale dostavia sa postupne v priebehu niekoľkých týždňov. Výsledkom je, že je koža hutnejšia, pevnejšia s viditeľným prirodzeným liftingovým efektom.

Súčasne sa počas ošetrenia pôsobením lasera zachytáva tepelná energia aj v tukovom tkanive a vyvolá rozpad tukových buniek. Vďaka systému selektívneho prehrievania tukového tkaniva nedochádza v priebehu ošetrenia k poškodeniu okolitých svalov a orgánov. Rozpadnutý tuk sa postupne odplaví lymfatickým systémom a mikroskopickými vstupnými otvormi.

Čo môžete očakávať od laserového liftingu Endolift®

Priamym tepelným pôsobením energie na tkanivá sa roztiahnuté kolagénové vlákna „scvrknú“. Zároveň sa aktivujú procesy tvorby nového kolagénu a elastínu. Proces neokolagenézy však neprebehne zo dňa na deň, ani za týždeň. Neokolagenéza je postupný proces. Na výsledok je potrebné si počkať, no stojí to zato. Na konci je koža pevnejšia a pružnejšia, jej hrúbka sa zväčší približne o 30-50 percent oproti pôvodnému stavu. Vďaka spevneniu a zhutneniu celej štruktúry kože, dosiahneme výsledný liftingový efekt. Viditeľné vypnutie kože je vidieť najskôr za tri až šesť mesiacov po procedúre a vydrží približne 2-5 rokov.

Ak požadujeme aj redukciu podkožného tuku, môžeme naraz v jednom ošetrení kombinovať nastavenie liftingového účinku aj s nastavením pre lipolýzu.

Dĺžka celej procedúry závisí od toho, koľko oblastí naraz v jednom zákroku ošetrujeme. Trvá približne od 1 – 2,5 hodiny.

Výsledkom ošetrenia je

 • Radikálne spevnenie a zhutnenie kože a podkožia
 • Remodelácia hlbokých i povrchových vrstiev kože a podkožia
 • Stiahnutie ochabnutej kože
 • Aktivácia tvorby nového kolagénu
 • Redukovanie nadbytočného podkožného tuku

Oblasti ošetrenia Endolift®

Ošetrením Endolift® korigujeme ochabnutú kožu a redukujeme nahromadený tuk na tvári a na tele. Dokážeme remodelovať a spevňovať celú tvár, kontúrovať ovisnutú sánku a bradu, odstraňovať neželané „syslíky“ na tvári, spevniť líca, zdvihnúť obočie alebo spadnuté viečka, ale aj zlepšiť kvalitu pokožky v okolí úst.

Ošetrenie môžeme aplikovať aj na rôzne oblasti tela. Najčastejšie na ochabnuté brucho, ovisnuté ramená, stehná, na spevnenie zadku alebo na oblasť kolien a členkov.

Pre koho je určený laserový lifting Endolift®:

 • Pre ženy aj pre mužov
 • Pre každého vo veku 40+, kto potrebuje účinne spevniť kožu, prípadne neinvazívnym spôsobom redukovať nahromadený tuk. V indikovaných prípadoch je možné procedúru vykonať aj u mladších osôb.
 • Pre tých, ktorí ešte nie sú vhodnými kandidátmi na chirurgický facelift, ale potrebujú viditeľne spevniť a zlepšiť stav svojej pokožky
 • Pre tých, ktorí chcú predĺžiť životnosť už urobeného chirurgického faceliftu
 • Pre tých, ktorí chcú spevniť svoje krivky na tele, prípadne odbúrať malé zásoby tuku

Pokyny pred ošetrením:

 • 72 hodín pred ošetrením neužívajte prípravky s obsahom kyseliny acetylsalicylovej a lieky proti zrážanlivosti krvi
 • 24 hodín pred procedúrou nepite kávu, čierny čaj a iontové nápoje
 • 3 hodiny pred procedúrou nefajčite
 • Pokiaľ trpíte na herpes, aspoň tri dni pred ošetrením užívajte preventívne virostatiká v profylaktickom dávkovaní na potlačenie vzniku herpesu
 • V prípade ošetrenia tváre sa dostavte na zákrok bez líčenia

Pokyny po ošetrení:

Priebeh hojenia po laserovom liftingu Endolift®

V ošetrovanej oblasti vzniká opuch a začervenanie. Môžu sa objaviť aj modrinky, ktoré sa vstrebú v priebehu 7-10 dní. V prípade potreby možete použiť make up na prekrytie modriniek.  Niektorí pacienti môžu pociťovať jemné brnenie, napätie či necitlivosť v ošetrovanej oblasti. Tieto príznaky však v priebehu dvadsaťštyri hodín až niekoľkých dní ustúpia. Po ošetrení je možné vykonávať bežné denné aktivity. Nie je potrebná žiadna doba na rekonvalescenciu v domácom prostredí.

Naše odporúčania

Vyhýbať sa pobytu na priamom slnku, prašnému prostrediu, iným zákrokom v ošetrovanej oblasti (napr. plánované stomatologické ošetrenie), neprimeranému tlaku na ošetrovanú oblasť, saunovaniu, ponáraniu sa do vody, nadmernej fyzickej námahe.

Opakovanie zákroku

Laserový lifting Endolift® sa aplikuje iba jedenkrát za rok. V prípade potreby, napríklad pri výrazne ochabnutej koži alebo pri telovom ošetrení, môžeme zákrok zopakovať v rovnakej oblasti najskôr po 6 mesiacoch. Výsledný efekt a jeho trvanie závisia od predchádzajúceho celkového stavu, starostlivosti o pokožku, životného štýlu a životosprávy pacienta, ako aj od veku, pohlavia a hormonálnych zmien.

Kontraindikácie pre laserový lifting Endolift®

 • Tehotenstvo a dojčenie
 • Poruchy zrážanlivosti krvi, antikoagulačná terapia
 • Onkologické ochorenia
 • Akútne infekčné ochorenia
 • Aktívne zápalové procesy na koži a v tele
 • Užívanie isotretinoínu  a fotosenzibilizujúcich liekov
 • Závažné kožné ochorenia (napr. lupus)
 • Polyvalentná alergia na anestetiká

Výsledky po ošetrení Endolift®

Laserový lifting Endolift® vie selektívne cieliť na lifting, lipolýzu, či oboje naraz. Všetko závisí od voľby protokolu a parametrov. V určitých prípadoch môžeme dosiahnuť mierne zlepšenie viditeľné hneď po ošetrení, najmä stiahnutie ovisnutej kože. Všeobecne sa však odporúča výsledky hodnotiť najskôr 2 mesiace po zákroku. Liftingový efekt sa bude naďalej zlepšovať počas nasledujúcich 3 až 6 mesiacov, v závislosti od toho, ako začne v koži postupne pribúdať nový kolagén.

NUCLINIC-Hydrafacial-Treatment

Informácie o zákroku

+ Hydrafacial Purifying

Ošetrenie je vhodné pre problematickú aknóznu pleť. Prebieha v štyroch krokoch. Pleť detoxikuje, vyčistí zanesené kožné póry, hydropeelingom jemne vyhladí, zmesou antioxydantov a kyseliny hyalurónovej ukľudní a hydratuje.

+ Hydrafacial Classic

Profesionálna starostlivosť pre krásnu a zdravú pleť v šiestich krokoch. Pokožku detoxikuje a vyčistí, vyhladí, regeneruje, spevní, hydratuje a rozjasní.

+ Hydrafacial Luxury

Luxusná starostlivosť o pleť, ktorá kvalitným prístrojovým ošetrením Hydrafacial v kombinácii s liftingovo- relaxačnou manuálnou masážou tváre, krku a dekoltu dokáže zlepšiť kvalitu pokožky a dodať jej oddýchnutý efekt. Únava a stres sa okamžite odrazia na pokožke napätím svalov a kontúr tváre a prehĺbením vrások. Manuálna masáž uvoľní tvárové svaly a rozhýbe lymfatický aj cievny systém ošetrovaných partií, čo má hneď niekoľko pozitív-uvoľnenie čŕt na tvári, spevnenie pokožky a rozjasnenie pleti. Masáž v kombinácii s ošetrením Hydrafacial vylepší celkový výzor a kvalitu pleti, unavené črty tváre sa stratia. Výsledkom je nielen krajší omladený vzhľad, ale súčasne aj odbúranie stresu a obnova psychickej harmónie.
Doprajte si pocit hýčkania a relaxu s ošetrením Hydrafacial Luxury.

+ Hydrafacial Platinum

Nadštandartná starostlivosť vhodná pre unavenú a povädnutú pleť, na ktorej sa objavujú opuchy a pribúdajú nové vrásky. Ošetrenie začíname lymfatickou masážou tváre, ktorá dokonale aktivuje lymfatický obeh a vyčistí upchaté tkanivá od toxínov. Potom nasleduje šesťkrokové ošetrenie Hydrafacial, ktoré obsahuje luxusné séra z novej kolekcie.

Pre ešte dokonalejší výsledný efekt je procedúra doplnená o siedmy krok – ošetrenie PERK. PERK pre omladenie očného okolia alebo PERK pre revitalizáciu pier.

Po hodinovej procedúre sa budete cítiť ako nový človek. Pleť bude pevnejšia, hebká, odpočinutá, lesklá a žiarivá. Navyše, domov si odnesiete zvyšok spevňujúceho séra PERK pre domácu starostlivosť. Tým podporíte dosiahnutý efekt profesionálneho ošetrenia Hydrafacial.

+ Prečo absolvovať ošetrenie Hydrafacial Elite™ v NU‘CLINIC
 • V NU’CLINIC disponujeme najnovšou a technologicky najvyspelejšou a najsilnejšou verziou prístrojového ošetrenia Hydrafacial Elite™. Vďaka inovovanej patentovanej technológii Vortex ako aj špeciálnym nástavcom je zabezpečený dostatočne hlboký prienik účinných látok do kože, bez rizika poranenia pokožky.
 • Ponúkame nové originálne luxusné séra, ktoré sú zárukou pre dosiahnutie intenzívnej regenerácie a obnovy pleti.
 • Výber a samotná aplikácia vhodného ošetrenia je v rukách odborne vyškoleného personálu s dermatologickou praxou.
+ Cena zákroku
Beauty ošetrenie pleti Hydrafacial
Hydrafacial Purifying 90 €
Hydrafacial Classic - tvár 150 €
Hydrafacial Classic - tvár + krk + dekolt 190 €
Hydrafacial Luxury - tvár 190 €
Hydrafacial Luxury - tvár + krk + dekolt 250 €
Hydrafacial Platinum 240 €
Hydrafacial extra sérum - Peptidy 20 €
Hydrafacial extra sérum - Exklusiv 30 €
Hydrafacial Perk Lips + LipLase 250 €