RenovaLase® – liečba vaginálnej atrofie

Ponúka profesionálnu top starostlivosť pre zdravú a krásnu pleť. Vďaka najvyššej rade prístroja Hydrafacial Elite™ a špeciálne vyvinutým omladzujúcim séram budete mať pleť zdravú, krásne vypnutú a omladenú.

Aké benefity prináša ošetrenie Hydrafacial Elite™

Predstavuje profesionálnu dermatologickú starostlivosť pre každý typ pleti. Týmto overeným neinvazívnym ošetrením dokážeme preliečiť aknóznu pleť, hydratovať a rozžiariť suchú pokožku, zbaviť hyperpigmentácií, jemných vrások a celkovo omladiť zrelú pleť. Odporúčame ho ženám i mužom vo veku od 20 rokov. Pri problematickej aknóznej pleti dokonca aj teenagerom. Ošetrenie je bezbolestné a je možné ho absolvovať celoročne. Výsledkom je mladší, zdravší a oddýchnutý vzhľad pleti.

Čo sa deje s pleťou, keď pribúdajú roky

Starnutie kože je prirodzené, avšak, na jeho rýchlosti sa okrem genetických predispozícií a hormonálnych zmien podpisujú tiež ďalšie faktory, ako sú stres, slnenie, fajčenie, nedostatočná starostlivosť o pokožku a nesprávna výživa.

Vekom degeneruje elastín a znižuje sa obsah kolagénu v koži až na hladinu 20 percent oproti mladosti. Pokožka tak stráca svoju pružnosť a pevnosť. Degeneratívny proces prebieha aj v kožných bunkách. Rýchlejšie klesá ich životnosť a spomaľuje sa dozrievanie zdravých buniek. Starnutím klesá dostatočné zásobenie pokožky krvou, stenčujú sa niektoré cievy a vďaka strate pružnosti cievnej steny môžu cievky na exponovaných miestach natrvalo popraskať. S pribúdajúcim vekom sa spomalí aj odtok lymfy. Lymfa má za úlohu odstrániť z buniek všetky toxíny, no keď ich nevyplavuje dostatočne, potom pokožka šedne, pôsobí unavene a objavujú sa na nej opuchy. Prirodzené starnutie postihuje aj mazové a potné žliazky. Mazové žľazy produkujú postupne menej mazu, čo znamená, že pokožka, ktorá bola v mladosti mastná je postupne suchšia až olupujúca sa. Postupný úbytok potných žliaz spôsobuje zlé zvlhčovanie pokožky potom a nedostatočné vyplavovanie toxických látok von z tela. Najmä na miestach vystavených slnečnému žiareniu sa vekom objavujú neželané pigmentové škvrny a starecké bradavičky. Starnutie kože začína nenápadne už v mladosti. Preto čím skôr sa začnete o svoju pleť starať, tým pomalšie budú starecké zmeny pribúdať.

Hydrafacial Elite™ – exkluzívna beauty procedúra s viditeľným efektom

Bez bolesti rieši rôzne nedokonalosti pleti ako sú jemné linky a vrásky, rozšírené póry, pigmentové fľaky, povädnutá a dehydrovaná pleť, akné. Posilňuje všetky funkcie zdravej pleti, pomáha pleti zostať sviežou, odolnejšou a hladkou. Okrem tváre pomôže vylepšiť aj pokožku na krku, dekolte, rukách alebo kolenách.

Informácie o zákroku

Zatvorte oči a nechajte sa hýčkať kvalitným ošetrením Hydrafacial Elite™. Vďaka patentovanej Vortex technológii a špeciálnym séram vyvinutým na rôzne problémy pleti je toto neinvazívne ošetrenie jednotkou na trhu. Celá procedúra prebieha v šiestich krokoch za sebou. Zahŕňa detoxikáciu, exfoliáciu, regeneráciu a hydratáciu pleti v jednom ošetrení.

V prvom a druhom kroku pomocou zmäkčujúceho roztoku a vodného peelingu pokožku jemne obrúsime a zbavíme odumretých kožných buniek. V treťom kroku pleť hĺbkovo vyčistíme. Extrakčným nástavcom za pôsobenia vákua odstránime uvoľnené mazové zátky a ostatné nečistoty. Navyše prístrojové vákuum pleť jemne prekrví. Efekt ošetrenia je vidieť už po prvých troch krokoch, povrch pleti bude hladší, póry vyčistené a stiahnuté. V štvrtom kroku prístrojom zapracujeme hlbšie do pokožky vybrané sérum s anti-agingovým komplexom aktívnych látok. V piatom kroku aplikačným nástavcom nanesieme ampulku so zmesou antioxidantov a kyselinou hyalurónovou. Antioxidanty majú tonizujúce a rozjasňujúce účinky pre pleť a vytvárajú jej ochrannú vrstvu pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia. Kyselina hyalurónová pokožku do hĺbky hydratuje. V poslednom kroku nasleduje LED terapia biostimulačným svetlom.

Modré svetlo používame na mastnú aknóznu pleť. Má antibakteriálne účinky, reguluje aktivitu mazových žliaz a znižuje tvorbu mazu.

Červené svetlo zlepšuje kožnú mikrocirkuláciu, spevňuje a stimuluje obnovu kožných buniek a kolagénu.

Základ ošetrení Hydrafacial je vždy rovnaký. Pri rozšírených verziách ošetrení sú zahrnuté doplnkové kroky a aktívne séra vybrané podľa individuálnych potrieb každého klienta. Celé ošetrenie trvá od 30 do 90 minút. Už po prvom ošetrení sa pleť napne a výrazne sa eliminujú jemné vrásky, pokožka bude žiariť vitalitou. Na cielené omladenie pleti, prípadne preliečenie akné sú na začiatok ideálne aspoň štyri ošetrenia v týždňových odstupoch. Na udržanie dosiahnutého výsledku každé ďalšie ošetrenie raz mesačne.

Výsledky ošetrenia sú individuálne a môžu sa líšiť od osoby k osobe

Informácie o zákroku

+ Výhody ošetrenia RenovaLase®
 • RenovaLase® – prvé ošetrenie postmenopauzálnych zmien vaginálnej sliznice Er: Yag laserovou technológiou
 • Jemné a šetrné ošetrenie, bez rizika poškodenia vaginálnej sliznice
 • Komfortné ambulantné ošetrenie s rýchlou rekonvalescenciou, bez potreby hospitalizácie
 • Účinná a bezbolestná biostimulácia pošvovej sliznice, bez nutnosti použitia hormonálnej liečby
+ Pre koho je ošetrenie RenovaLase vhodné?

intima1

 • Pre ženy, ktoré trpia nepríjemnými príznakmi suchosti, pálením a svrbením pošvovej sliznice v kľude
 • Pre ženy, ktoré trpia bolestivými pocitmi pri pohlavnom styku
 • Pre ženy, po gynekologických operáciách navodzujúcich príznaky menopauzy
 • Pre ženy, ktoré odmietajú hormonálnu liečbu v menopauze
+ U koho nie je vhodné ošetrenie RenovaLase vykonávať?
 • U žien s onkologickým ochorením
 • U žien s bakteriálnym, vírusovým alebo mykotickým zápalom
 • U žien s krvácaním nejasného pôvodu
+ Aký je priebeh ošetrenia?

Ošetrením RenovaLase® tepelne pôsobíme emitovanou laserovou energiou na hlboké vrstvy vaginálnej sliznice a na svaly panvového dna. Vzniknuté teplo naštartuje uvoľňovanie špeciálnych proteínov navodzujúcich biochemické procesy v ošetrovanej oblasti, výsledkom ktorých je stimulácia produkcie medzibunkovej hmoty, podpora tvorby nových ciev a slizničného epitelu. Týmito pochodmi sa zlepší kvalita a funkčnosť pošvovej sliznice.

renovalase_picture_15

Okrem iného laserom pôsobíme aj na existujúce kolagénové vlákna v ošetrovanej lokalite, ktoré sa teplom okamžite skracujú o tretinu zo svojej pôvodnej dĺžky a v priebehu nasledujúcich 2-4 týždňov sa súčasne aktivuje tvorba nového kolagénu. Výsledkom je zlepšenie pružnosti a elasticity tkaniva pošvového kanála a okolitých svalov. Zákrok je ambulantný a trvá cca 30 minút. Do vagíny zavedieme pošvové sklenené zrkadlo s laserovou sondou a jej postupným posúvaním ošetrujeme celý pošvový kanál vrátane ústia vagíny.

sclear-speculum   sclear-svetla

Ošetrenie je bezbolestné, pacientka pociťuje len jemné teplo. Po ošetrení nie sú potrebné žiadne špeciálne pozákrokové opatrenia. Pacientka môže okamžite vykonávať bežné denné aktivity. K zabezpečeniu dostatočného revitalizujúceho účinku je vhodné zákrok opakovať po 4 týždňoch.

+ Cena zákroku
RenovaLase® – liečba vaginálnej atrofie
prvé ošetrenie 400 €
druhé ošetrenie 250 €