Beauty ošetrenie pleti Hydrafacial

PROFHILO® – prirodzený lifting pleti – je unikátna metóda bioremodelácie a biorevitalizácie oslabenej starnúcej kože novou vylepšenou molekulou kyseliny hyalurónovej. Obsahuje najvyššie množstvo kyseliny hyalurónovej medzi doteraz dostupnými produktami na trhu. Vďaka vysokému množstvu špeciálne upravenej kyseliny hyalurónovej (64 mg/2ml), zabezpečí v pokožke intenzívnu hydratáciu a spustí produkciu kolagénu a elastínu.

Dokonalou hydratáciou, obnovou kolagénu a elastínu prispieva k regenerácii nielen hlbších vrstiev kože. Výrazne zlepšuje a remodeluje povrchovú, teda viditeľnú časť pokožky. Výsledkom ošetrenia PROFHILO® je prirodzene omladená, pružnejšia a vypnutejšia pleť.

Pre svoje viditeľne omladzujúce účinky získal produkt množstvo svetových ocenení.

Prečo uvažovať o biorevitalizácii kože ošetrením PROFHILO®

Ak sa objavujú na tvári, prípadne aj krku a dekolte, vrásky a ryhy, ktoré nemiznú ani po intenzívnych masážach a krémovaní drahými krémami, je to už prejav ochabovania a starnutia kože. Znamená to, že najvrchnejšia pokožka – epidermis a pod ňou uložená zamša – dermis sa stenčujú. V derme obsiahnutá vlastná kyselina hyalurónová ubúda a kolagénové a elastínové vlákna strácajú svoju pevnosť a pružnosť.

Kyselina hyalurónová má najlepšie hydratačné vlastnosti pre pleť. Zohráva dôležitú úlohu pri distribúcii živín ku kožným a tkanivovým bunkám, vrátane kolagénu.

Klasická molekula kyseliny hyalurónovej je známa už niekoľko rokov. Za pomoci stabilizačných činidiel sa z nej pripravujú výplne a mezoterapeutické preparáty.

Talianskym vedcom sa podarilo vylepšiť a inovovať molekulu kyseliny hyalurónovej a vyvinuli

nový produkt PROFHILO®.

Profhilo obsahuje kombináciu vysoko a nízkomolekulovej kyseliny hyalurónovej v koncentrácii 64mg/2ml, čo je dosiaľ bezkonkurenčne najvyššia koncentrácia zo všetkých produktov. Tieto molekuly kyseliny hyalurónovej sú spracované tepelne, patentovanou technológiou NAHYCO®, bez potreby použitia chemických činidiel, čo zabezpečuje vynikajúcu biologickú účinnosť i toleranciu prípravku.

Vďaka svojmu spracovaniu Profhilo zaujíma jedinečné postavenie medzi produktami na báze kyseliny hyalurónovej. Svojím pôsobením sa odlišuje od klasickej výplne alebo mezoterapie. Aplikuje sa injekčne do presne definovaných bodov na tvári alebo tele, z ktorých sa rovnomerne rozptýli do okolia. Kožné tkanivo okamžite intenzívne hydratuje a aktivuje receptory pre tvorbu kolagénu a elastínu. Dokonalou hydratáciou kožného tkaniva a stimulovaním novotvorby kolagénu a elastínu dochádza k prirodzenej regenerácii a obnove kože, zlepšuje sa jej kvalita, mechanická odolnosť a pružnosť.

NUCLINIC-Hydrafacial-Treatment

Informácie o zákroku

+ Hydrafacial Purifying

Ošetrenie je vhodné pre problematickú aknóznu pleť. Prebieha v štyroch krokoch. Pleť detoxikuje, vyčistí zanesené kožné póry, hydropeelingom jemne vyhladí, zmesou antioxydantov a kyseliny hyalurónovej ukľudní a hydratuje.

+ Hydrafacial Classic

Profesionálna starostlivosť pre krásnu a zdravú pleť v šiestich krokoch. Pokožku detoxikuje a vyčistí, vyhladí, regeneruje, spevní, hydratuje a rozjasní.

+ Hydrafacial Luxury

Luxusná starostlivosť o pleť, ktorá kvalitným prístrojovým ošetrením Hydrafacial v kombinácii s liftingovo- relaxačnou manuálnou masážou tváre, krku a dekoltu dokáže zlepšiť kvalitu pokožky a dodať jej oddýchnutý efekt. Únava a stres sa okamžite odrazia na pokožke napätím svalov a kontúr tváre a prehĺbením vrások. Manuálna masáž uvoľní tvárové svaly a rozhýbe lymfatický aj cievny systém ošetrovaných partií, čo má hneď niekoľko pozitív-uvoľnenie čŕt na tvári, spevnenie pokožky a rozjasnenie pleti. Masáž v kombinácii s ošetrením Hydrafacial vylepší celkový výzor a kvalitu pleti, unavené črty tváre sa stratia. Výsledkom je nielen krajší omladený vzhľad, ale súčasne aj odbúranie stresu a obnova psychickej harmónie.
Doprajte si pocit hýčkania a relaxu s ošetrením Hydrafacial Luxury.

+ Hydrafacial Platinum

Nadštandartná starostlivosť vhodná pre unavenú a povädnutú pleť, na ktorej sa objavujú opuchy a pribúdajú nové vrásky. Ošetrenie začíname lymfatickou masážou tváre, ktorá dokonale aktivuje lymfatický obeh a vyčistí upchaté tkanivá od toxínov. Potom nasleduje šesťkrokové ošetrenie Hydrafacial, ktoré obsahuje luxusné séra z novej kolekcie.

Pre ešte dokonalejší výsledný efekt je procedúra doplnená o siedmy krok – ošetrenie PERK. PERK pre omladenie očného okolia alebo PERK pre revitalizáciu pier.

Po hodinovej procedúre sa budete cítiť ako nový človek. Pleť bude pevnejšia, hebká, odpočinutá, lesklá a žiarivá. Navyše, domov si odnesiete zvyšok spevňujúceho séra PERK pre domácu starostlivosť. Tým podporíte dosiahnutý efekt profesionálneho ošetrenia Hydrafacial.

+ Prečo absolvovať ošetrenie Hydrafacial Elite™ v NU‘CLINIC
  • V NU’CLINIC disponujeme najnovšou a technologicky najvyspelejšou a najsilnejšou verziou prístrojového ošetrenia Hydrafacial Elite™. Vďaka inovovanej patentovanej technológii Vortex ako aj špeciálnym nástavcom je zabezpečený dostatočne hlboký prienik účinných látok do kože, bez rizika poranenia pokožky.
  • Ponúkame nové originálne luxusné séra, ktoré sú zárukou pre dosiahnutie intenzívnej regenerácie a obnovy pleti.
  • Výber a samotná aplikácia vhodného ošetrenia je v rukách odborne vyškoleného personálu s dermatologickou praxou.
+ Cena zákroku
Beauty ošetrenie pleti Hydrafacial
Hydrafacial Purifying 90 €
Hydrafacial Classic - tvár 150 €
Hydrafacial Classic - tvár + krk + dekolt 190 €
Hydrafacial Luxury - tvár 190 €
Hydrafacial Luxury - tvár + krk + dekolt 250 €
Hydrafacial Platinum 240 €
Hydrafacial extra sérum - Peptidy 20 €
Hydrafacial extra sérum - Exklusiv 30 €
Hydrafacial Perk Lips + LipLase 250 €