Beauty ošetrenie pleti Hydrafacial

Vector BrowLift – absolútna novinka medzi laserovými ošetreniami. Vector BrowLift je nechirurgický lifting obočia laserom, ktorý oblasť obočia spevní a vypne.

Aké benefity prináša ošetrenie Vector BrowLift™

Pomocou lasera dokážeme omladiť hornú tretinu tváre, spevniť ochabnuté horné viečka a nadvihnúť poklesnuté obočie. Pôsobením laserovej energia sa v hlbších vrstvách kože spustí omladzujúci proces. Proces omladenia stimuluje syntézu nového kolagénu, obnoví štruktúru starého tkaniva a pleť sa vypne. Zodvihnutím obočia sa oči otvoria, stratia sa unavené črty a celkový výraz tváre omladne.

Ošetrenie odporúčame ženám, ale i mužom, najmä vo veku 35+. Ošetrenie vykonávame ambulantne, počas celého roka. Nevyžaduje si žiadnu domácu rekonvalescenciu a jeho výsledky sú maximálne prirodzené.

Prečo dochádza k poklesu obočia?

S pribúdajúcim vekom naša koža stráca hustotu a pevnú štruktúru kolagénovej siete a preto pleť postupne ochabuje a ovísa zhora nadol. Tieto zmeny sa prejavia nielen poklesom horných viečok, ale aj obočia. Nakoľko sa pokožka nedokáže dostatočne sama obnovovať, potrebuje k tomu našu podporu zvonka. Pomocou modernej laserovej technológie vieme naštartovať regeneráciu a produkciu nového kolagénu, vďaka čomu dosiahneme prirodzený liftingový efekt obočia.

Vector BrowLift – jedinečný lifting obočia bez skalpela

Laserom ošetrujeme oblasť od vonkajšej polovice obočia smerom nahor ku vlasom a aj niekoľko centimetrov do vlasatej časti hlavy. Pri poklesnutých očných viečkach môžeme súčasne ošetriť aj horné viečka a oblasť medzi obočím. Laserová energia zasiahne kolagénové väzivo, ktoré funguje ako podporná kostra kože. Kolagénové väzivo reaguje okamžitým skrátením existujúcich vlákien a súčasne syntézou úplne nového kolagénu. Koža sa tým vypne a omladí.

Už po prvom ošetrení sa eliminujú jemné vrásky a pleť na čele sa napne. Na cielené a dlhodobé spevnenie je potrebné vybudovať čo najviac nového kolagénu. Ošetrenie odporúčame opakovať v mesačných intervaloch, celkovo štyrikrát. Liftingový efekt pretrváva 12 až 18 mesiacov.

Pre koho je vhodné ošetrenie Vector BrowLift

Nechirurgickým zdvihnutím obočia laserom zlepšujeme kvalitu pokožky a podpornej kolagénovej siete, čím vraciame pokožku do stavu spred niekoľkých rokov, keď bola mladšia. To však neznamená, že toto ošetrenie je vhodné len pre zrelšie dámy, práve naopak. Vector BrowLift nie je vekovo vymedzený. Vhodný je pre každého, kto túži po prirodzenom procese omladzovania, bez použitia skalpela alebo ihiel. Ošetrenie je vhodné pre mladé ženy, ktoré si všimli prvé známky starnutia v oblasti obočia a viečok a chcú tento proces zastaviť. U starších žien dosiahnutím spevňujúceho efektu vieme spomaliť ďalší pokles obočia a horných viečok. Ošetrením Vector BrowLift dokážeme tiež vytvoriť módny trend „foxy eyes“, bez rizika modrín a jaziev.

Kedy nie je vhodné aplikovať ošetrenie Vector BrowLift

  • Pri akútnych zápalových alebo onkologických ochoreniach
  • Pri aktívnom herpese
  • Pri plánovanom pobyte na slnku
  • V tehotenstve

Prečo absolvovať ošetrenie Vector BrowLift v NU’CLINIC

  • Lifting obočia laserom Vector BrowLift sme priniesli na Slovensko ako prví
  • V NU’CLINIC disponujeme originálnou laserovou technológiou vytvorenou pre aplikovanie tohto zákroku
  • Samotná aplikácia ošetrenia je v rukách odborne vyškoleného personálu, ktorý má najdlhšie a najväčšie skúsenosti s laserovými liftingovými procedúrami tváre na Slovensku

NUCLINIC-Hydrafacial-Treatment

Informácie o zákroku

+ Hydrafacial Purifying

Ošetrenie je vhodné pre problematickú aknóznu pleť. Prebieha v štyroch krokoch. Pleť detoxikuje, vyčistí zanesené kožné póry, hydropeelingom jemne vyhladí, zmesou antioxydantov a kyseliny hyalurónovej ukľudní a hydratuje.

+ Hydrafacial Classic

Profesionálna starostlivosť pre krásnu a zdravú pleť v šiestich krokoch. Pokožku detoxikuje a vyčistí, vyhladí, regeneruje, spevní, hydratuje a rozjasní.

+ Hydrafacial Luxury

Luxusná starostlivosť o pleť, ktorá kvalitným prístrojovým ošetrením Hydrafacial v kombinácii s liftingovo- relaxačnou manuálnou masážou tváre, krku a dekoltu dokáže zlepšiť kvalitu pokožky a dodať jej oddýchnutý efekt. Únava a stres sa okamžite odrazia na pokožke napätím svalov a kontúr tváre a prehĺbením vrások. Manuálna masáž uvoľní tvárové svaly a rozhýbe lymfatický aj cievny systém ošetrovaných partií, čo má hneď niekoľko pozitív-uvoľnenie čŕt na tvári, spevnenie pokožky a rozjasnenie pleti. Masáž v kombinácii s ošetrením Hydrafacial vylepší celkový výzor a kvalitu pleti, unavené črty tváre sa stratia. Výsledkom je nielen krajší omladený vzhľad, ale súčasne aj odbúranie stresu a obnova psychickej harmónie.
Doprajte si pocit hýčkania a relaxu s ošetrením Hydrafacial Luxury.

+ Hydrafacial Platinum

Nadštandartná starostlivosť vhodná pre unavenú a povädnutú pleť, na ktorej sa objavujú opuchy a pribúdajú nové vrásky. Ošetrenie začíname lymfatickou masážou tváre, ktorá dokonale aktivuje lymfatický obeh a vyčistí upchaté tkanivá od toxínov. Potom nasleduje šesťkrokové ošetrenie Hydrafacial, ktoré obsahuje luxusné séra z novej kolekcie.

Pre ešte dokonalejší výsledný efekt je procedúra doplnená o siedmy krok – ošetrenie PERK. PERK pre omladenie očného okolia alebo PERK pre revitalizáciu pier.

Po hodinovej procedúre sa budete cítiť ako nový človek. Pleť bude pevnejšia, hebká, odpočinutá, lesklá a žiarivá. Navyše, domov si odnesiete zvyšok spevňujúceho séra PERK pre domácu starostlivosť. Tým podporíte dosiahnutý efekt profesionálneho ošetrenia Hydrafacial.

+ Prečo absolvovať ošetrenie Hydrafacial Elite™ v NU‘CLINIC
  • V NU’CLINIC disponujeme najnovšou a technologicky najvyspelejšou a najsilnejšou verziou prístrojového ošetrenia Hydrafacial Elite™. Vďaka inovovanej patentovanej technológii Vortex ako aj špeciálnym nástavcom je zabezpečený dostatočne hlboký prienik účinných látok do kože, bez rizika poranenia pokožky.
  • Ponúkame nové originálne luxusné séra, ktoré sú zárukou pre dosiahnutie intenzívnej regenerácie a obnovy pleti.
  • Výber a samotná aplikácia vhodného ošetrenia je v rukách odborne vyškoleného personálu s dermatologickou praxou.
+ Cena zákroku
Beauty ošetrenie pleti Hydrafacial
Hydrafacial Purifying 90 €
Hydrafacial Classic 150 €
Hydrafacial Luxury 190 €
Hydrafacial Platinum 240 €