Beauty ošetrenie pleti Hydrafacial

Ponúka profesionálnu top starostlivosť pre zdravú a krásnu pleť. Vďaka najvyššej rade prístroja Hydrafacial Elite™ a špeciálne vyvinutým omladzujúcim séram budete mať pleť zdravú, krásne vypnutú a omladenú.

Aké benefity prináša ošetrenie Hydrafacial Elite™

Predstavuje profesionálnu dermatologickú starostlivosť pre každý typ pleti. Týmto overeným neinvazívnym ošetrením dokážeme preliečiť aknóznu pleť, hydratovať a rozžiariť suchú pokožku, zbaviť hyperpigmentácií, jemných vrások a celkovo omladiť zrelú pleť. Odporúčame ho ženám i mužom vo veku od 20 rokov. Pri problematickej aknóznej pleti dokonca aj teenagerom. Ošetrenie je bezbolestné a je možné ho absolvovať celoročne. Výsledkom je mladší, zdravší a oddýchnutý vzhľad pleti.

Čo sa deje s pleťou, keď pribúdajú roky

Starnutie kože je prirodzené, avšak, na jeho rýchlosti sa okrem genetických predispozícií a hormonálnych zmien podpisujú tiež ďalšie faktory, ako sú stres, slnenie, fajčenie, nedostatočná starostlivosť o pokožku a nesprávna výživa.

Vekom degeneruje elastín a znižuje sa obsah kolagénu v koži až na hladinu 20 percent oproti mladosti. Pokožka tak stráca svoju pružnosť a pevnosť. Degeneratívny proces prebieha aj v kožných bunkách. Rýchlejšie klesá ich životnosť a spomaľuje sa dozrievanie zdravých buniek. Starnutím klesá dostatočné zásobenie pokožky krvou, stenčujú sa niektoré cievy a vďaka strate pružnosti cievnej steny môžu cievky na exponovaných miestach natrvalo popraskať. S pribúdajúcim vekom sa spomalí aj odtok lymfy. Lymfa má za úlohu odstrániť z buniek všetky toxíny, no keď ich nevyplavuje dostatočne, potom pokožka šedne, pôsobí unavene a objavujú sa na nej opuchy. Prirodzené starnutie postihuje aj mazové a potné žliazky. Mazové žľazy produkujú postupne menej mazu, čo znamená, že pokožka, ktorá bola v mladosti mastná je postupne suchšia až olupujúca sa. Postupný úbytok potných žliaz spôsobuje zlé zvlhčovanie pokožky potom a nedostatočné vyplavovanie toxických látok von z tela. Najmä na miestach vystavených slnečnému žiareniu sa vekom objavujú neželané pigmentové škvrny a starecké bradavičky. Starnutie kože začína nenápadne už v mladosti. Preto čím skôr sa začnete o svoju pleť starať, tým pomalšie budú starecké zmeny pribúdať.

Hydrafacial Elite™ - exkluzívna beauty procedúra s viditeľným efektom

Bez bolesti rieši rôzne nedokonalosti pleti ako sú jemné linky a vrásky, rozšírené póry, pigmentové fľaky, povädnutá a dehydrovaná pleť, akné. Posilňuje všetky funkcie zdravej pleti, pomáha pleti zostať sviežou, odolnejšou a hladkou. Okrem tváre pomôže vylepšiť aj pokožku na krku, dekolte, rukách alebo kolenách.

Informácie o zákroku

Zatvorte oči a nechajte sa hýčkať kvalitným ošetrením Hydrafacial Elite™. Vďaka patentovanej Vortex technológii a špeciálnym séram vyvinutým na rôzne problémy pleti je toto neinvazívne ošetrenie jednotkou na trhu. Celá procedúra prebieha v šiestich krokoch za sebou. Zahŕňa detoxikáciu, exfoliáciu, regeneráciu a hydratáciu pleti v jednom ošetrení.

V prvom a druhom kroku pomocou zmäkčujúceho roztoku a vodného peelingu pokožku jemne obrúsime a zbavíme odumretých kožných buniek. V treťom kroku pleť hĺbkovo vyčistíme. Extrakčným nástavcom za pôsobenia vákua odstránime uvoľnené mazové zátky a ostatné nečistoty. Navyše prístrojové vákuum pleť jemne prekrví. Efekt ošetrenia je vidieť už po prvých troch krokoch, povrch pleti bude hladší, póry vyčistené a stiahnuté. V štvrtom kroku prístrojom zapracujeme hlbšie do pokožky vybrané sérum s anti-agingovým komplexom aktívnych látok. V piatom kroku aplikačným nástavcom nanesieme ampulku so zmesou antioxidantov a kyselinou hyalurónovou. Antioxidanty majú tonizujúce a rozjasňujúce účinky pre pleť a vytvárajú jej ochrannú vrstvu pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia. Kyselina hyalurónová pokožku do hĺbky hydratuje. V poslednom kroku nasleduje LED terapia biostimulačným svetlom.

Modré svetlo používame na mastnú aknóznu pleť. Má antibakteriálne účinky, reguluje aktivitu mazových žliaz a znižuje tvorbu mazu.

Červené svetlo zlepšuje kožnú mikrocirkuláciu, spevňuje a stimuluje obnovu kožných buniek a kolagénu.

Základ ošetrení Hydrafacial je vždy rovnaký. Pri rozšírených verziách ošetrení sú zahrnuté doplnkové kroky a aktívne séra vybrané podľa individuálnych potrieb každého klienta. Celé ošetrenie trvá od 30 do 90 minút. Už po prvom ošetrení sa pleť napne a výrazne sa eliminujú jemné vrásky, pokožka bude žiariť vitalitou. Na cielené omladenie pleti, prípadne preliečenie akné sú na začiatok ideálne aspoň štyri ošetrenia v týždňových odstupoch. Na udržanie dosiahnutého výsledku každé ďalšie ošetrenie raz mesačne.

NUCLINIC-Hydrafacial-Treatment

Informácie o zákroku

+ Hydrafacial Purifying

Ošetrenie je vhodné pre problematickú aknóznu pleť. Prebieha v štyroch krokoch. Pleť detoxikuje, vyčistí zanesené kožné póry, hydropeelingom jemne vyhladí, zmesou antioxydantov a kyseliny hyalurónovej ukľudní a hydratuje.

+ Hydrafacial Classic

Profesionálna starostlivosť pre krásnu a zdravú pleť v šiestich krokoch. Pokožku detoxikuje a vyčistí, vyhladí, regeneruje, spevní, hydratuje a rozjasní.

+ Hydrafacial Luxury

Luxusná starostlivosť o pleť, ktorá kvalitným prístrojovým ošetrením Hydrafacial v kombinácii s liftingovo- relaxačnou manuálnou masážou tváre, krku a dekoltu dokáže zlepšiť kvalitu pokožky a dodať jej oddýchnutý efekt. Únava a stres sa okamžite odrazia na pokožke napätím svalov a kontúr tváre a prehĺbením vrások. Manuálna masáž uvoľní tvárové svaly a rozhýbe lymfatický aj cievny systém ošetrovaných partií, čo má hneď niekoľko pozitív-uvoľnenie čŕt na tvári, spevnenie pokožky a rozjasnenie pleti. Masáž v kombinácii s ošetrením Hydrafacial vylepší celkový výzor a kvalitu pleti, unavené črty tváre sa stratia. Výsledkom je nielen krajší omladený vzhľad, ale súčasne aj odbúranie stresu a obnova psychickej harmónie.
Doprajte si pocit hýčkania a relaxu s ošetrením Hydrafacial Luxury.

+ Hydrafacial Platinum

Nadštandartná starostlivosť vhodná pre unavenú a povädnutú pleť, na ktorej sa objavujú opuchy a pribúdajú nové vrásky. Ošetrenie začíname lymfatickou masážou tváre, ktorá dokonale aktivuje lymfatický obeh a vyčistí upchaté tkanivá od toxínov. Potom nasleduje šesťkrokové ošetrenie Hydrafacial, ktoré obsahuje luxusné séra z novej kolekcie.

Pre ešte dokonalejší výsledný efekt je procedúra doplnená o siedmy krok – ošetrenie PERK. PERK pre omladenie očného okolia alebo PERK pre revitalizáciu pier.

Po hodinovej procedúre sa budete cítiť ako nový človek. Pleť bude pevnejšia, hebká, odpočinutá, lesklá a žiarivá. Navyše, domov si odnesiete zvyšok spevňujúceho séra PERK pre domácu starostlivosť. Tým podporíte dosiahnutý efekt profesionálneho ošetrenia Hydrafacial.

+ Prečo absolvovať ošetrenie Hydrafacial Elite™ v NU‘CLINIC
  • V NU’CLINIC disponujeme najnovšou a technologicky najvyspelejšou a najsilnejšou verziou prístrojového ošetrenia Hydrafacial Elite™. Vďaka inovovanej patentovanej technológii Vortex ako aj špeciálnym nástavcom je zabezpečený dostatočne hlboký prienik účinných látok do kože, bez rizika poranenia pokožky.
  • Ponúkame nové originálne luxusné séra, ktoré sú zárukou pre dosiahnutie intenzívnej regenerácie a obnovy pleti.
  • Výber a samotná aplikácia vhodného ošetrenia je v rukách odborne vyškoleného personálu s dermatologickou praxou.
+ Cena zákroku
Beauty ošetrenie pleti Hydrafacial
Hydrafacial Purifying 100 €
Hydrafacial Classic - tvár 150 €
Hydrafacial Classic - tvár + krk + dekolt 190 €
Hydrafacial Luxury - tvár 200 €
Hydrafacial Luxury - tvár + krk + dekolt 250 €
Hydrafacial Platinum 240 €
Hydrafacial extra sérum - Peptidy 20 €
Hydrafacial extra sérum - Exklusiv 30 €
Hydrafacial Perk Lips + LipLase 250 €