Mladšia aj bez skalpela


Časopis EMMA XXL, december 2018 | 20. novembra 2018

Tvár, ktorú vidíte v zrkadle, je vám dôverne známa, ale pýtate sa, kde sa stratili tie plné líca, vypnutá pleť, pevné viečka a oči bez vrások?


Už sa viac netrápte, radšej sa zastavte na klinike, kde vám na počkanie a bez bolesti pomôžu vrátiť čas i sebavedomý úsmev. „Čo vás trápi? Ochabnuté viečka, smutný výraz, povädnutá pleť alebo vrásky okolo pier?“ opýta sa na začiatku primárka Jana Chudíková. Pod jej vedením NU’CLINIC ako prvá priniesla na Slovensko neuveriteľné ošetrenia, ktoré vás omladia bez skalpela a bez ihly. Hovoríte vau? Presne tak. Omladzovanie tváre cez oči či ústa sú skutočne prevratné technológie, ktoré dokážu šetrne a bez bolesti doslova odkrojiť niekoľko rokov. Práve NU’CLINIC má už bohaté skúsenosti s vypĺňaním, stimulovaním aj obnovovaním kožného tkaniva, so spevňovaním pokožky či s dopĺňaním chýbajúceho objemu.

Tím skúsených profesionálov každého presvedčí, že vedia v pokožke naštartovať procesy, na ktoré ona samotná už pomaly zabudla. Že máte ledva tridsať? Kto príde včas, ten nemusí neskôr riešiť závažnejšie problémy. A zoberte so sebou aj staršiu sestru či mamu, ktorým tu pomôžu prebudiť spomalené procesy v koži aj spomaliť a napraviť prejavy starnutia.

Stačí otvoriť ústa

Laserové ošetrenie Fotona 4DTM lifting dokáže omladiť priamo cez ústa. Ako to funguje? S technológiou 4D SmoothLiftin sa vám dostanú laserom cez ústa až ku kolagénu uloženému hlboko, a to bez rizika poškodenia vonkajšej pokožky. Staré kolagénové vlákna sa zregenerujú, aktivujú sa fibroblasty na produkciu nového kolagénu a navyše sa vám „vyzmizíkujú“ z pokožky jemné vrásky, keratózy, pigmentácie a rozšírené póry. Po ošetrení sa budete už iba tešiť z vyhladenej a rozjasnenej pleti s vypnutými kontúrami tváre. Za vyskúšanie to stojí, však?

Nový pohľad na svet

Trápia vás neposlušné viečka, no bojíte sa skalpela? Nechajte sa nahovoriť na laserovú metódu SmoothEye. „Je to výborná prevencia proti starnutiu očného okolia, poklesu viečok, na redukciu už ochabnutej kože na horných viečkach a eliminovanie kruhov pod očami,“ objasňuje primárka. Práve ochabnuté očné okolie dodáva tvári unavený a zostarnutý vzhľad, ktorý nikomu nepristane.

Zasa ako malina

Kedysi šťavnaté, dnes nevýrazné a bezfarebné? Netrápte sa viac úzkymi, vysychajúcimi perami a vráskami okolo nich. Ak sa bojíte pichania ihiel, v NU’CLINIC požívajú revolučnú metódu stimulovania tkaniva pier laserom SmileLift/SmileLips, ktorej viditeľné výsledky vám zaručia nezávisle od veku. Po neinvazívnom ošetrení laserom budete mať zasa pery krásne zväčšené, objemné a celkovo omladené.

Strašiak na celulitídu

Keď sa pokožky na stehnách či zadku raz chytí, už ju nepustí. Reč je o celulitíde, na ktorú však v NU’CLINIC majú riešenie. Unikátna a bezkonkurenčná metóda TightSculpting™, teda neinvazívny laser, dokáže telo v kritických zónach pekne vytvarovať a skorigovať. Nová patentovaná metóda spája v jednom ošetrení dve laserové technológie, ktoré efektívne odbúrajú hlboko uložené tukové tkanivo a súčasne spevnia povrchové vrstvy kože s kolagénom.