Nebojte sa zmeny


Týždenník Slovenka, číslo 20 | 31. mája 2019

Chce sa páčiť partnerovi a okoliu, no najmä sama sebe. Dvadsaťpäťročná Michaela Fábryová sa kvôli nízkemu sebavedomiu rozhodla prihlásiť do NEBOJTE SA ZMENY. Mladá mamička túžila po sviežej pleti a plnších perách. Tento sen jej splnili v NU’CLINIC.


Michaela Fábryová túžila po zmene imidžu a vzhľadu. Trápil ju nepekný chrup a tento problém vyriešili u skvelých profesionálov. Dnes sa dvadsaťpäťročná mamička spokojne usmieva. To, že sa prihlásila do NEBOJTE SA ZMENY hodnotí neuveriteľne pozitívne. Jej cesta za krásnym vzhľadom pokračovala v NU’CLINIC.
„Tým, že mám urobené zuby, môj úsmev je už krajší a spokojnejší. Túžila som však aj po plnších a krajších perách. Trápil má aj unavený výraz a nie priveľmi svieža tvár. Tým, že som dvojnásobná mamička na plný úväzok, občas som pôsobila zničene a unavene. Nepáčili sa mi ani nosovo-ústne vrásky, ktoré sa mi urobili,“ vysvetľuje Michaela. Po absolvovaní menších estetických zákrokov u primárky MUDr. Jany Chudíkovej je mladá žena oveľa spokojnejšia a vyrovnanejšia.
Miška mala hornú peru tenšiu, aplikovali sme preto do pery výplň na báze kyseliny hyalurónovej. Mierne sme upravili aj spodnú peru, aby boli ústa súmerné, plnšie a krajšie. Takisto ju trápil unavený výraz tváre a mala viditeľné nosovo-ústne vrásky. Tiež sme do nich aplikovali kyselinu hyalurónovú. Aby pleť vyzerala zdravšie a vitálnejšie, vyskúšali sme metódu vyživujúcej injekčnej mezoterapie a Miškinu pleť to viditeľne osviežilo,“ opísala zmeny primárka NU’CLINIC.
Michaelu pohľad do zrkadla po absolvovaní všetkých drobných estetických zákrokov nesmierne potešil.
S výsledkom práce pani primárky som naozaj veľmi spokojná. Pleť je vypnutejšia a viditeľne zdravšia. Cítim sa sviežo a mlado. Páčia sa mi aj plnšie pery. S vylepšeným vzhľadom som absolútne spokojná. Môj partner už teraz začína na mňa žiarliť,“ usmieva sa blondínka.
Premena pomaly finišuje. Michaele sa už podarilo schudnúť a ešte stále zhadzuje kilogramy. Jej novú hmotnosť prezradíme už čoskoro, po návšteve u výživovej odborníčky. Čerešnička na torte bude poradenstvo ohľadom správneho líčenia a stylingu v kozmetickej firme a v módnej akadémii.
Absolútne neľutujem, že som sa rozhodla prihlásiť do NEBOJTE SA ZMENY. Odporúčam to každej žene, ale aj mužovi, ktorí nie sú spokojní so svo- jím zovňajškom,“ hovorí Michaela Fábryová.

Projekt "Nebojte sa zmeny" fotografie PRED a PO zákroku Mišky Fábryovej

Projekt „Nebojte sa zmeny“, foto PRED a PO zákroku