Prevratné biovýplne


Časopis EMMA, august 2019 | 19. júla 2019

Prepadnuté líca, úzke pery a ryhy okolo úst. Smutné konštatovanie, ktoré však môže mať jednoduché riešenie. Biovýplne z vašej vlastnej plazmy vás nielen omladia, ale pridajú vám i stratený objem.


PlasmaGel biovýplne si pochvaľujú aj mladé ženy, ktoré túžia mať výrazné plné pery bez nafúknutého a neprirodzeného efektu.


Plazmolifting v praxi

Omladzovanie vlastnou plazmou nie je žiadnou novinkou. Známa Draculova terapia, teda PlasmoliftingTM, dokáže výrazne korigovať zmeny na vašej pokožke. „Plazmolifting je v princípe účinná a bezpečná metóda bioregenerácie kožného tkaniva vlastnou krvou. Ľudská plazma obohatená o krvné doštičky spúšťa biostimulačné pochody, ktoré zlepšia mikrocirkuláciu a tým i prenos živín v tkanivách, spustia prirodzenú obnovu buniek, kolagénu, elastínu aj hydratácie kože,“ vymenúva prednosti metódy na celkovú regeneráciu kožných buniek odborníčka. „Vlastnú krvnú plazmu pri Draculovej terapii využívame na korekciu nielen tváre, ale v praxi máme vynikajúce výsledky i pri ošetrení krku, dekoltu, rúk, ochabnutej kože na pleciach, kolenách či bruchu,“ dopĺňa pani primárka benefity plazmoliftingu.

Horúca novinka

Ak vás v prvom rade trápi strata objemu, riešením na váš problém je určite Plasmolifting gel, v skratke PlasmaGel. Túto horúcu novinku medzi výplňami vám dnes ponúknu v NU’CLINIC. PlasmaGel je vlastne biovýplň pripravená z vašej vlastnej plazmy a podobne ako výplň z kyseliny hyalurónovej vyplní to, čo sa v pokožke stratilo, ale s pekným prirodzeným efektom a bez použitia cudzích materiálov.

V čom vidí MUDr. Chudíková zásadné výhody využitia tejto úplne novej a unikátnej metódy? „PlasmaGel predstavuje biovýplň, ktorú získame rovnako z krvi klientky ako pri Draculovej terapii. Nevyužívame teda žiadne cudzie látky ani materiály, a to je iba jedna z výhod tejto prevratnej metódy. Na vyplnenie vrások nám stačí odobrať malé množstvo krvi do špeciálnej separačnej skúmavky, ktorú vložíme do centrifúgy, v ktorej sa plazma s trombocytmi oddelí od ostatných zložiek krvi. Plazmu následne spracujeme zahriatím v termostate na gél.

K výhodám metódy PlasmaGel patrí aj možnosť pripraviť si gél rôznej hustoty a plasticity, podľa toho, čo klientke najviac vyhovuje, ktoré miesta potrebujeme touto výplňou skorigovať,“ opisuje priebeh ošetrenia MUDr. Chudíková. Ak si k tomu prirátate fakt, že takáto biovýplň vám nielen skoriguje vrásky a chýbajúci objem, ale vašu pokožku súčasne regenerujea hydratuje, bez rizika a nežiaducich reakcií, nemáte dôvod váhať. Vaša vlastná plazma vám pritom všetkom dokáže aktivovať metabolizmus buniek a stimulovať rast nových buniek.
K nezanedbateľným výhodám biovýplní patrí i fakt, že sú vhodné pre všetky typy pleti, pre staršie dámy, ale aj mladšie ročníky. Pochvaľujú si ich napríklad mladé dievčatá, ktoré túžia mať výrazné plné pery bez nafúknutého a neprirodzeného efektu. Metóda Plasmolifting gel (PlasmaGel) je naviac vhodná i pre alergikov na hyalurónovú kyselinu. Čo viac si môže vaša pokožka strácajúca objem a iskru ešte priať?

Čo vám ponúka Plasmolifting gel (PlasmaGel)
  • Preventívny anti-aging
  • Nový spôsob vyplnenia vrások vlastným biomateriálom
  • Korekciu kruhov pod očami
  • Prirodzené doplnenie chýbajúceho objemu tváre
  • Zväčšenie pier bez nafúknutého „kačičkového“ efektu
  • Omladenie rúk

Prepadnuté líca, úzke pery a ryhy okolo úst. Smutné konštatovanie, ktoré však môže mať jednoduché riešenie. Biovýplne z vašej vlastnej plazmy vás nielen omladia, ale pridajú vám i stratený objem. Chceli by ste zmazať stopy, ktoré na vás zanechal čas alebo tak trochu poopraviť genetiku? Ak vás okrem ochabnutej pleti či unaveného výrazu trápi nedostatočný alebo stratený objem na lícach, perách či vrásky, pokojne sa zverte do rúk pani primárky z kliniky estetickej dermatológie NU’CLINIC. MUDr. Jana Chudíková má pre vás pripravené nové a prevratné riešenie.

Vizuál článku "Nechajte sa nahovoriť na Prevratné biovýplne"

Časopis EMMA, AUGUST 2019, strana 107, článok „Nechajte sa nahovoriť na PREVRATNÉ BIOVÝPLNE“

Viac o službe