Novinka, ktorá Vám nedá spávať


Časopis ZDRAVIE RODINY, jún 2018 | 1. júna 2018

Je to ako návrat v čase. Niečo ako deja vù. Zobudíte sa, pozriete sa na seba a máte pocit, že ten obraz ste už niekedy videli. Zrazu sa totiž opäť na vás pozerá vaše mladšie ja spred desiatich rokov.


Zdá sa vám niečo podobné nemožné? Tak čítajte ďalej. Laserová dermatológia kráča totiž míľovými krokmi dopredu a v NU´CLINIC si jej výsledky môžete hneď zajtra otestovať doslova na vlastnej koži. Baby Face Beauty, alebo inak LaseMD, je tá úžasná novinka, vďaka ktorej sa môžete v krátkom čase popýšiť s novou a omladenou tvárou. Ako LaseMD funguje a čo od neho môžete očakávať? Pýtali sme sa odborníčky, pani primárky MUDr. Jany Chudíkovej.

Rýchle omladenie

„Metódu Baby Face Beauty začali používať v Amerike a okamžite sa stala veľmi populárna ako preventívne anti-agingové ošetrenie s pozitívnymi omladzujúcimi účinkami. Oslovila aj populárnu Kim Kardasian, ktorá jej robí veľkú reklamu,“ približuje nové laserové ošetrenie pokožky pani primárka a pokračuje: „Dnes sa predovšetkým snažíme vymýšľať ošetrenia, ktoré nás neodstavia z práce, nespôsobia nám bolesť a pritom sú efektívne. Ponúknu nám teda výsledok, ktorý očakávame. Koncept LaseMD bol vymyslený tak, aby sa zlúčilo dokopy najšetrnejšie vpravenie účinných látok do kožného tkaniva, aby tam zároveň tieto látky aj zotrvali dostatočne dlhý čas a naviac mohli pôsobiť a vykonávať svoju činnosť.“

A ako dlho prebieha samotná aplikácia? „Keď sme dostatočne zruční, samotná aplikácia účinných látok trvá asi šesť minút, následne aplikujeme špeciálnu masku, ktorá musí pôsobiť na pokožke tridsať minút.“ Ak sa rozhodnete túto prevratnú metódu na omladenie podstúpiť, na celý zákrok si dokopy vyhraďte asi štyridsať minút.

Ošetrenie v troch krokoch

Chcete poznať detaily? Nech sa páči pani primárka vám všetko vysvetlí: „Najskôr po pokožke prechádzame laserovým nástavcom so špeciálnym rolovacím magnetickým systémom, pričom laserové lúče vyžarujú na kožu. Takto vytvárame v pravidelných vzdialenostiach niekoľko tisíc drobných mikrokanálikov, do ktorých následne vpravujeme špeciálne upravené liečebné sérum s esenciálnymi účinnými látkami, bez pridaných konzervantov, farbív a parfumov. Každá účinná látka sa dostane touto metódou až do hlbokých štruktúr kože. Na záver na ošetrenú oblasť priložíme špeciálnu dvojvrstvovú masku, ktorá zabezpečí dôkladnú absorpciu séra. Hlboko v koži sme takto vytvorili mikrokapsuly, z ktorých sa dlhodobo uvoľňujú účinné látky do okolitých štruktúr kože.“
Počas ošetrenia môžete pociťovať jemné štipkanie. A výsledok? Hladká a vypnutá pleť, dostatočne hydratovaná, s redukciou jemných vrások a pigmentácií. Aby ste si efekt čo najdlhšie užívali, je vhodné zákrok opakovať po dvoch týždňoch. A ak sa bojíte bolesti, nebojte sa: „Pri tomto ošetrení existujú totiž rôzne nastavenia, s ktorými môže pracovať i sestrička a tie sú nebolestivé.“ Ale ak je niekto precitlivený, určite mu ponúkneme možnosť aplikovať anestetický krém. A pani primárka dodáva aj zážitok z vlastnej skúsenosti: „Ja som sama ošetrenie LaseMD vyskúšala. Cítila som také neurčité ťuknutie, ako keby som si po tvári prechádzala dermarolerom. Nie je to nič nepríjemné, dokonca nebolo nutné používať ani anestetiká. Po ošetrení si domov ešte klient odnesie špeciálny krém,“ dopĺňa detaily skúsená dermatologička.

Rozhodli ste sa vrátiť čas?

Pokojne sa môžete objednať hneď teraz, pretože metóda je vhodná pre ženy aj pre mužov v každom veku, dokonca sa odporúča i pre mladšie ročníky, nakoľko pomáha prechádzať predčasnému starnutiu pleti. Ak by ste mali akékoľvek pochybnosti, tím profesionálov vám v NU´CLINIC určite poradí.

Čo môžete od ošetrenia LaseMD očakávať?
 • Prvé neablatívne ošetrenie tuliovým laserom na Slovensku.
 • Novú patentovanú technológiu pre dokonalé zapravenie liečebných sér do hlbokých vrstiev kože s minimálnym poškodením.
 • Bezbolestný a komfortný priebeh.
 • Rýchly nástup účinku bez obmedzení.
 • Možnosť aplikácie počas celého roka.
 • Rozžiarenú a vyhladenú pleť.
 • Obnovenú poškodenú textúru kože.
 • Odstránenie jemných vrások.
 • Menej viditeľné jazvy po akné.
 • Odstránené pigmentové škvrny aj aktinické keratózy a pehy.
 • Celkovo zlepšený tonus a hydratáciu pleti.