Súťaž – pravidlá súťaže


NU´CLINIC | 28. marca 2019

Chcete vyskúšať jednu z procedúr našich finalistiek MISS SLOVENSKO 2019 aj Vy? Sledujte nás na Instagrame a zapojte sa do súťaže o procedúru AQUASHINE BTX na našej klinike!

Pridajte sa k nám na Instagrame

 


NU’CLINIC je oficiálnym dodávateľom projektu Miss Slovensko 2019! Krásne finalistky privítame aj na našej klinike. Predstavíme im najmodernejšie technológie v oblasti starostlivosti o pleť a na vlastnej koži si vyskúšajú hydratačné masky, ktoré im dodajú pružnosť a hebkosť. Keďže krása znamená zdravie, dievčatá podstúpia komplexné vyšetrenie znamienok prístrojom FotoFinder BodyStudio ako aj vyšetrenie na diagnostiku vlasov a pokožky hlavy so systémom TrichoLab. Pani doktorka Chudíková im odporučí niekoľko tipov a trikov ako sa správne starať o pleť počas celého dňa. Čaká nás deň plný zdravia a krásy.


Štatút súťaže o procedúru AquaFresh BTX vykonávanú v NU’CLINIC

Spoločnosť NU’CLINIC vyhlasuje súťaž na sociálnej sieti Instagram. Spomenuté pravidlá sú deklarované ako jediný právoplatný dokument, ktorý upravuje podmienky súťaže.

I. Predmet súťaže

Organizátorom súťaže je spoločnosť NU’CLINIC, súkromná klinika dermatológie, estetickej medicíny a plastickej chirurgie, so sídlom na adrese Kominárska 1A, Bratislava, 831 04, IČO: 46443185. Predmetom súťaže je odpovedať pod príspevkom na sieti Instagram na základe uvedených podmienok. Komentáre je možné pridávať na sieti Facebook a Instagram od oficiálneho spustenia súťaže 29.3.2019 – 29.4.2019.

II. Súťažiaci a osobné údaje

Účastníkom súťaže ( „súťažiaci“) sa môže stať ktorýkoľvek užívateľ sociálnej siete Instagram, ktorý má na sieti založený vlastný účet a ktorý splní všetky podmienky súťaže. Pravidlá súťaže zakazujú zamestnancom alebo blízkym osobám zapojiť sa do predmetnej súťaže. V prípade, ak sa jasne a právoplatne dokáže, že výherca predmetnej súťaže je vymenovanou osobou vo vzťahu k zamestnávateľovi, nemá na výhru nárok. Zapojením sa do súťaže komentárom, ktorý spĺňa podmienky súťaže, súťažiaci súhlasí s pravidlami súťaže uvedenými v tomto dokumente. Organizátor predmetnej súťaže NU’CLINIC osobne spracuje osobné údaje všetkých participantov, ktorí boli do súťaže zapojení v zmysle článku 6 ods. 1 písm. a) NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe údajov. Informácie o súťažiacich a výhercovi budú následne skartované organizátorom. V prípade, ak súťažiaci právoplatne vyhral hlavnú cenu po samotnom vylosovaní, udeľuje tak organizátorovi súhlas na zverejnenie jeho údajov ako sú meno a priezvisko, respektíve používaný alias, uvedený na sociálnej sieti Instagram. Súťažiaci svojou účasťou v súťaži: a) vyhlasuje, že: I. je občanom SR; II. je plnoletý alebo; III. ak je neplnoletý – v prípade ak účastník nedovŕšil plnoletosť ale pravidlá súťaže schvaľuje jeho zákonný zástupca; b) vyhlasuje, že uvedené údaje sú pravdivé. V prípade, ak pravidlá nie sú pravdivé, respektíve ak jednotlivé podmienky splní len čiastočne, zodpovedá v plnom rozsahu za škodu a jej náhradu.

III. Priebeh súťaže, podmienky a čas trvania súťaže

Súťaž má trvanie od doby publikovania súťaže na sociálnej sieti Instagram v deň 29.3.2019- 29.4.2019. Úlohou súťažiaceho splniť podmienky uvedené na platforme Instagram, konkrétne dať “follow” alebo “sledovať” na Instagramovú stránku NU’CLINIC a označiť v komentároch pod príspevkom ďalšiu osobu, ktorá bude tento proces nasledovať a taktiež pridá “follow” alebo “sledovať” na Instagramovú stránku NU’CLINIC. Podmienkou teda je, aby obaja účastníci súťaže “followovali” stránku kliniky. Súťaže sa na účastník môže zapojiť ľubovoľný počet, no vždy musí označiť inú osobu. Používanie viacerých identít na Instagrame jediným súťažiacim je zakázané. Porušenie tohto pravidla vedie k vylúčeniu zo súťaže. Pri vyhodnotení súťaže budú podmienky skontrolované. Súťaž je oficiálne ukončená dňa 29.4.2019 (pondelok). Vyžrebovaný bude jeden účastník súťaže, z tabuľky, ktorá zosumarizuje komentáre na sieti Instagram. Vyžrebovaný účastník súhlasí s podmienkou odfotenia sa pri procedúre AquaShine zapojením sa do súťaže.

IV. Cena pre výhercu

Víťaz súťaže získa ošetrenie pleti AquaShine BTX v klinike NU’CLINIC.

V. Odovzdávanie výhry

Organizátor menovanej súťaže, klinika NU’CLINIC oznámi v deň ukončenia súťaže – 29.4.2019 víťaza súťaže na sociálnej sieti Instagram. Výherca sa musí do 4 dní odpovedať na správu. Ak sa tak nestane, organizátor má právo vyhrať nového víťaza. V rámci komunikácie sa dohodne presný termín konania zákroku.

Dátum vydania pravidiel: 28.3.2019