Vyformujte sa bezbolestne a ľahko!


NU´CLINIC | 1. decembra 2016

Tukové vankúšiky na nesprávnych partiách tela nevyzerajú príliš lákavo. Túžite sa ich zbaviť? S najnovšou a vo svete najmodernejšou a najuznávanejšou metódou – laserovou liposukciou – je to možné doslova na počkanie.

Patríte aj vy k tým „šťastlivcom“, ktorí sa trápia v posilňovni, skúšajú stále nové diéty, len aby zhodili ohraničené tukové ložiská na bruchu, vonkajších, či vnútorných stehnách, či ramenách…? Napchávate sa rôznymi „zaručene pôsobiacimi“ tabletkami a elixírmi, ktorých užívanie môže mať aj závažné nežiadúce účinky? Zakaždým, keď s tvrdou drezúrou skončíte, sa vám ťažko zhodené kilá vrátia a priberiete ďalšie?


Našťastie už existuje omnoho jednoduchšie a na rozdiel od spomínaných metód aj trvalé a okamžité riešenie. Volá sa laserová liposukcia. Naskakujú vám pri slove liposukcia zimomriavky? Nemusia.

Na klinike NU‹´CLINIC v Bratislave totiž pracujú ozajstní odborníci s tou najpokrokovejšou technikou Fotona LaserLipo, ktorá v súčasnosti vo svete existuje…


Ako samotný zákrok vyzerá?

Ak vás trápi nadbytok tuku na určitých častiach tela, napríklad podbradok, vyčnievajúce bruško, silnejšie stehná, z ktorých sa vám nedarí schudnúť ani po dlhých mesiacoch odriekania a tvrdej driny, je táto metóda určená práve vám. Samotnému zákroku predchádza konzultácia s lekárom-špecialistom.

Lekár po dohovore s klientom presne určí miesta, ktoré budú laserovou liposukciou ošetrené. Pretože istý čas po zákroku budete musieť nosiť špeciálne sťahujúce oblečenie, zistí zároveň vaše miery. Nakoniec s vami dohodne už len termín vlastného zákroku.

Bojíte sa uspania počas zákroku? Nemusíte!

Počas ošetrenia ste pri plnom vedomí a pokojne môžete napríklad aj telefonovať… Žiadnu bolesť však pociťovať nebudete, lebo špeciálny anestetický roztok sa aplikuje priamo do ošetrovanej oblasti. Ošetriť je takto možné rôzne časti tela.
Výborné výsledky sa dosahujú na bruchu, bokoch, stehnách, zadku, kolenách, ramenách, pažiach či podbradku. Na ošetrených miestach sa tuk už viac neusadzuje a nikdy sa nevráti. Veľkou výhodou je tiež fakt, že laser kožu zároveň vypína, takže ovisnutá koža po ošetrení je dávnou minulosťou predchádzajúcich generácií liposukcií…
Ďalšou výhodou je, že hneď po zákroku môžete ísť na ďalší deň do práce.
Sofistikovaný a najúčinnejší prístroj Fotona používame v NU´CLINIC ako prví na Slovensku. Jeho obrovskou výhodou je najmä fakt, že laserový lúč preniká veľmi hlboko do tukového tkaniva, kde ho rovnomerne prehrieva, výsledkom čoho je fantastický výsledný efekt. Zároveň neprichádza k poškodeniu okolitého tkaniva a kože, čím je doba hojenia skrátená na minimum.
Bonusom navyše je krásne vypnutá koža v miestach ošetrenia, ako aj novotvorba kolagénu, čo takéto ošetrenie priam predurčuje k zabráneniu nepekných kožných previsov po odstránení tukových ložísk.

Nuž a čo je na tom najlepšie?

Po ošetrení, ktoré netrvalo ani hodinu, s úsmevom na perách vychádzala zo sály štyridsaťtri-ročná klientka. V čakárni ju bol vyzdvihnúť manžel, ktorý sa na podobný zákrok chystá už o týždeň.
Trápi ho totiž podľa jeho slov ničím neodstrániteľný podbradok…

Kontakt

NU’CLINIC

MUDr. Jana Chudíková, primárka

Klinika dermatológie a estetickej medicíny Kominárska 1a, Bratislava