Vždy o krok vpredu


Časopis MADAM EVA, September 2019 | 27. augusta 2019

Fotona 4D lifting pokožku nielen ošetruje, ale aj revitalizuje. Samozrejme, šetrne a bezbolestne, no zároveň razantne a účinne.


Technológie napredujú míľovými krokmi a presne na tom postavili v NU’CLINIC celú svoju filozofiu. Ak sa rozhodnete omladnúť jednoducho a bezbolestne, odporučia vám prevratnú metódu Fotona 4D lifting, ktorú na Slovensku ponúkli ako prví už pred piatimi rokmi


Pýtate sa, v čom je práve táto omladzovacia metóda jedinečná? V prvom rade každého šokuje spôsob ošetrenia – priamo cez ústa! Znie to takmer neuveriteľne, ale naozaj stačí, ak otvoríte ústa a zveríte sa do rúk odborníčky, MUDr. Jany Chudíkovej, ktorá má s touto unikátnou metódou ako jediná na Slovensku už päťročné skúsenosti.

Starý kolagén za nový

Vyzeráte smutne a staršie, než by ste si želali? Možno dozrel čas, aby ste si na vlastnej koži vyskúšali nový spôsob omladenia. Neuveriteľné ošetrenie zvnútra, takzvanou sendvičovou metódou, môžete bez pochybností o výsledku, podstúpiť u pani primárky v NU’CLINIC, ktorá si už za roky túto metódu nielen teoreticky naštudovala, ale aj otestovala v praxi. „Naša klinika oslavuje piate výročie a pretože sme s metódou Fotona 4D lifting prišli na Slovensko ako prví, máme s ňou logicky aj najbohatšie skúsenosti. Musím zdôrazniť, že je to unikátna technológia, ktorá pokožku nielen ošetruje, ale zároveň aj revitalizuje. Samozrejme, v prvom rade šetrne a bezbolestne, no zároveň razantne a účinne mení starý kolagén na nový,“ hovorí s nadšením MUDr. Chudíková o technológii, ktorá momentálne nemá na svete žiadnu konkurenciu. „Patentovanou technológiou SmoothLiftin sa dokážeme laserom práve cez ústa dostať až ku kolagénu, ktorý je uložený hlboko v podkoží, čím dosahujeme vynikajúce výsledky,“ opisuje doteraz neprekonanú metódu omladzovania pani primárka.

Čo môžete očakávať

Napriek tomu, že ideme cez ústa, technológia SmoothLiftin je taká šetrná, že nedochádza k poraneniu ani k defektom. V ďalších krokoch pôsobíme laserom už z vonkajšej strany pokožky na stredné a povrchové vrstvy kože. Takouto „sendvičovou technikou“, cez hlboké vrstvy až po povrchové, v rámci jedného ošetrenia vo všetkých vrstvách regenerujeme starý kolagén a súčasne aktivujeme tvorbu nového kolagénu, zlepšujeme mikrocirkuláciu a tým výživu tkanív a napomáhame prirodzenej tvorbe vlastnej kyseliny hyalurónovej. Spevňovaním kožného tkaniva tak postupne upravujeme ochabujúce kontúry tváre a celkovo kvalitu pokožky. Hojenie je bez bolesti, bez jaziev a trvá do troch dní,“ zdôrazňuje primárka z NU’CLINIC. A výsledok? Ak sa necháte nahovoriť na ošetrenie metódou Fotona 4D lifting, spevníte kontúry vašej tváre a spomalíte ich ďalšie ochabovanie, zbavíte sa jemných vrások a zredukujete hlboké, zbavíte sa keratóz, rozšírených pórov a cievok a budete sa už iba tešiť z vyhladenej a rozjasnenej pleti. „Unikátnou technológiou Smooth, teda bez použitia ihiel, vieme upraviť aj ovisnuté viečka, očné okolie, vrásky okolo úst, zväčšiť pery, vypnúť krk a dekolt, ale aj liečiť jazvy po akné a omladzovať intímne partie,“ vymenúva ďalšie možnosti odborníčka.

Skutočná BIOregenerácia

Ak vás doteraz nenadchli rôzne aplikácie cudzích materiálov, výplní, botulotoxín či nite, omladzovacia metóda Fotona 4D lifting je pre vás ako stvorená. Pre dobrý výsledok treba sedenie opakovať, aby sa nové kolagénové väzivo naakumulovalo a aby povolené partie boli nakoniec viditeľne pevnejšie a mladšie. Presne tak, ako ste si to predstavovali.

obrázok článku s názvom "Vždy o krok vpredu" v časopise Madam Eva, číslo September 2019

Časopis MADAM EVA, September 2019, článok „Vždy o krok vpredu“

obrázok titulky časopisu Madam Eva, číslo September 2019

Časopis MADAM EVA, September 2019, titulka