Zväčšenie pier laserom - LipLase™

LipLase™ je prvé neinvazívne laserové ošetrenie na svete, ktoré pery šetrne omladzuje a zväčšuje laserom cez ústa. Ošetrením LipLase™ sa zlepší prekrvenie v perách, naakumuluje v nich novovytvorenú vlastnú kyselinu hyalurónovú i nový kolagén. Pery sú tak prirodzene vyplnené, hladšie a červenšie.Informácie o zákroku

+ Výhody ošetrenia
  • Unikátne zväčšenie a omladenie pier bez použitia ihiel a výplní
  • Prinavracia perám šťavnatosť a plnosť, sýtejšiu červeň pier
  • Obnovuje kontúry pier
  • Vyhladzuje jemné vrásky a ryhy v perách
  • Vhodné pre dámy v každom veku, ktoré si chcú zachovať prirodzený a mladistvý vzhľad pier, ale obávajú sa injekčných výplní
+ Hlavné indikácie zväčšenia pier laserom LipLase™

Vekom sa mení stavba kostí a mäkké štruktúry, o ktoré sa pery opierajú. Pery sa postupne scvrkávajú, vytvárajú sa v nich jemné ryhy a červeň pier bledne. Metódou LipLase™ u mladších žien udržiavame správne pomery kolagénu a kyseliny hyalurónovej v perách, vďaka čomu si pery dlhodobo zachovávajú svoj prirodzený vzhľad a plnosť. U starších dám zlepšením prekrvenia v perách a novovytvoreným kolagénom prinavraciame perám stratený objem, vyhladzujeme drobné ryhy a oživíme kontúry a červeň pier.

Zväčšenie pier laserom LipLase™ je vhodné pre dámy, ktoré sa chcú vyhnúť injekčným výplniam a dámy s alergiou na kyselinu hyalurónovú.

+ Aká je príprava na laserové zväčšenie pier LipLase™

Ošetrenie si nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu. Pred aplikáciou lasera natrieme na pery anestetický krém na  30 minút.

+ Priebeh ošetrenia

Po dezinfekcii ošetrujeme pery laserom v štyroch krokoch. Aplikujeme unikátne modality Smooth™ a Piano® od Fotony. Laserom ošetrujeme pery z oboch strán, z vnútornej slizničnej strany, aj po vonkajšej červeni pier. Vzniknutým teplom sa uvolňujú tepelné proteíny, ktoré spustia sériu biologických pochodov, ktoré naštartujú tvorbu nového kolagénu a kyseliny hyalurónovej. Pri zákroku pacientka pociťuje teplo. Po ošetrení sú pery prekrvené a s miernym opuchom. V nasledujúcich 2-4 dňoch sa na povrchu jemne olupujú. Odporúčame premasťovať ich balzamom na pery.

Zákrok opakujeme v troj- až štvor-týždňových intervaloch. Výsledný efekt sa sériou opakovaných ošetrení znásobuje, pery zostávajú viditeľne plnšie, hladšie so zvýraznenými kontúrami.

+ Starostlivosť po ošetrení

Po absolvovaní laserového zväčšenia pier, odporúčame pery ošetrovať balzamom na pery. Vyhýbať sa dráždeniu pier horúcimi a pikantnými jedlami. Chrániť pery vysokým SPF pred slnkom.

+ Ošetrenie nie je vhodné
  • Pri výskyte zápalu, bakteriálnej infekcie, alebo herpesu v ošetrovanej oblasti
  • Pri zlej hojivosti
  • Počas gravidity
+ Cena zákroku
Zväčšenie pier laserom - LipLase™
LipLase™ 1 ošetrenie 180 €