Fotona 4D® Lifting tváre

Fotona 4D® Lifting tváre bez ihly a bez skalpela

Lifting tváre bez ihly a bez skalpela - to je unikátne ošetrenie Fotona 4D® Lifting s omladením cez ústa. Ošetrenie Fotona 4D® Lifting tváre účinne vypína, spevňuje a rozjasňuje pokožku tváre. Ide o nechirurgický lifting tváre, ktorý vo svete nemá konkurenciu a od roku 2015 sa radí medzi päť najúčinnejších neinvazívnych omladzovacích techník vôbec! Túto jedinečnú metódu omladzovania pleti cez ústa sme na Slovensku začali ponúkať ako prví v roku 2015. S ošetrením Fotona 4D® Lifting tváre máme na Slovensku najdlhšie a najbohatšie skúsenosti. Prevratné účinky ošetrenia si môžete skúsiť u nás v NU'CLINIC na vlastnej koži. Fotona 4D si poradí s vráskami a ochabnutou pokožkou, poklesnutými kontúrami tváre, nosovoústnymi ryhami, drobnými pigmentovými fľakmi a rozšírenými cievkami. Účinne vypĺňa vrásky, vypína a omladzuje pleť.

Privítali by ste hladkú pleť tváre bez vrások?

Chcete vyzerať mlado a sviežo? Túžite po hladkej pleti na tvári bez vrások? Bez poklesnutých kontúr tváre, vrások a liniek okolo očí a pier? Túžite po zmene?

Vďaka ošetreniu Fotona 4D® Lifting výplne ani nite nepotrebujete

Ak nie ste fanúšikmi výplní, aplikácie botulotoxínu či nití, omladenie laserom Fotona 4D® Lifting tváre je pre vás tým pravým ošetrením. Dá sa vykonávať celoročne, nevyžaduje si žiadnu prípravu a hojenie je bez jaziev a iných komplikácií. Prelomové ošetrenie s dlhodobým efektom je vhodné pre všetkých, ktorí netrpia akútnymi zápalmi, epilepsiou, onkologickým ochorením a aktívnym herpesom. Tehotné dámy musia laserový zákrok Fotona 4D® Lifting tiež vynechať.
Ošetrenie je vhodné pre mladšie dámy k preventívnemu spomaleniu starnutia a ochabnutia pokožky, k udržaniu jej mladistvého vzhľadu. Pri výraznom ochabnutí pokožky, prehlbujúcich sa vráskach je Fotona 4D® prvou voľbou k spevneniu pokožky a obrysov tváre. Pokiaľ sú zmeny už pokročilé, ideálne funguje v kombinácii so stimulačnými ošetreniami – LaseMD™, či výplňovým materiálmi na báze kalciumhydroxyapatitu alebo kyseliny hyalurónovej.

Na omladenie tváre ideme bez ihiel

Mimoriadne obľúbený laserový facelifting je jemný ako pierko. Žiadne poranenia vám počas ošetrenia nehrozia.

Prvý krok s názvom SmoothLiftin™ pôsobí na starý kolagén cez ústa a spúšťa tak spevňujúci efekt tváre zvnútra. Touto intraorálnou aplikáciou ošetrujeme zvnútra aj prehlbujúce sa nosovoústne ryhy a drobné vrásky okolo úst. Intenzívnym prehriatím obnovujeme nielen kolagén, ale zároveň aktivujeme aj produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej. Výsledný výplňový efekt lasera sa prirovnáva k aplikácii jedného mililitra výplne kyseliny hyalurónovej.

Ďalšie kroky sa venujú už pôsobeniu lasera z vonkajšej strany pokožky. Druhým krokom je FRAC3® rejuvenizácia, ktorá stimuluje kolagén v stredne hlbokých a povrchovejších vrstvách kože, okrem toho odstraňuje drobné nedostatky na tvári. Vďaka nej miznú aj jemné pigmentácie, žilky a rozšírené cievky. Tretím krokom je PIANO®, ktorý dopĺňa a znásobuje stimulačný efekt predchádzajúcich ošetrení. Intenzívne prehrieva pokožku v opačnom smere - zvonku dovnútra a v maximálnej možnej miere aktivuje tvorbu kolagénu, čo má za následok viditeľné vypnutie pleti. Superficial™ je záverom ošetrenia – ide o studený laserový peeling, ktorý sťahuje rozšírené póry, zlepšuje textúru a celkový vzhľad kože, zjednocuje tón pleti a viditeľne ju rozjasňuje.

Objednajte sa do NU'CLINIC – omladnite rýchlo a bezbolestne s prelomovým ošetrením Fotona 4D® Lifting tváre!

Výsledky ošetrenia sú individuálne a môžu sa líšiť od osoby k osobe

Fotona4D lifting tváre PRED a PO vľavo
Fotona4D lifting tváre PRED a PO vpravo

Informácie o zákroku

+ Príčiny problémov a ako na ne.

S pribúdajúcim vekom sa prirodzene spomaľuje tvorba kolagénu a elastínu. Kolagénové vlákna si môžete predstaviť ako malé pružinky navzájom prepletené do hustej siete. Postupne sa „pružinky“ rozpletajú, kolagénová sieť sa rozpadá, čo má za následok stratu pružnosti pokožky, ochabovanie kontúr tváre a vznik vrások. Aby pokožka bola opäť pružná a pevná, potrebujete v nej obnoviť poškodenú kolagénovú sieť. Čeliť tomuto problému môžete viacerými spôsobmi.
Prvým najbežnejším spôsobom je výber vhodných krémov, ktoré však pôsobia veľmi povrchovo. Pokožku zvláčňujú a hydratujú, ale tvorbu kolagénu stimulujú minimálne.
Môžete zvoliť rôzne prístrojové ošetrenia, tie sa však dostávajú iba do vrchných vrstiev kože.
Ak chcete problém omladzovania pleti riešiť komplexne, regenerovať starý kolagén a vplývať na tvorbu nového, dôležité je vybrať si ošetrenie, ktoré sa venuje všetkým vrstvám pokožky.
Fotona 4D Lifting je prvá metóda na svete, ktorá sa účinne, rýchlo a s minimálnou bolestivosťou dostáva k najhlbším vrstvám kože.

+ Čo všetko dokáže lifting tváre bez skalpela?

NU'CLINIC-ošetrenie Fotona 4D Lifting

 

Ak ste sa rozhodli omladnúť neinvazívnou cestou, Fotona 4D laser je pre vás ideálnym riešením, ktoré hravo konkuruje efektu výplní, niťovému liftingu a laserovému resurfacingu. Tento neinvazívny lifting tváre je prevratným zákrokom. Vďaka patentovanej technológii SmoothLiftin™ sa laserom prostredníctvom úst dostaneme ku kolagénu uloženému v najhlbších vrstvách kože, kam sa doteraz iné prístroje nedostali. V ďalších krokoch, tzv. sendvičovou technikou stimulujeme kolagén v opačnom smere, z vonkajšej strany tváre smerom do hĺbky kože. Uvedenou sendvičovou technikou tak dostaneme laserovú energiu do všetkých vrstiev kože. Tepelná energia lasera, teda prehriatie tkanív laserom spôsobí rozrušenie a remodeláciu starých kolagénových vlákien. Aktivuje sa tvorba nového kolagénu a zlepšuje sa mikrocirkulácia a výživa tkanív.
Výsledkom obnovy a kumulácie nového kolagénu je dlhodobý spevňujúci liftingový efekt na pokožku. Kontúry tváre sú pevnejšie, pleť je omladená, vyhladená a rozžiarená.

+ Postup jednotlivých krokov pri ošetrení Fotona 4D Lifting
Grafické znázornenie postupu jednotlivých krokov pri ošetrení Fotona 4D Lifting
+ Ide to aj bez péenky

Lifting tváre laserom trvá približne hodinu, anestéziu ani „péenku“ pri ňom nepotrebujete. Po ošetrení bude pokožka začervenalá, no nepociťujete žiadne bolesti a bez problémov sa priamo po liftingu môžete vrátiť späť k bežným denným aktivitám.

 

+ Čo môžete očakávať

Prvé výsledky nastúpia priamo po ošetrení – pleť je vypnutejšia a hladšia. Ostatné benefity zákroku sa budú prejavovať postupne, v priebehu troch týždňov po ošetrení, tak ako sa začne tvoriť a hromadiť nový kolagén v pokožke. Dlhotrvajúci efekt vyliftovania ošetrenej oblasti sa dostaví približne do troch mesiacov. Aby bol účinok naozaj viditeľný, potrebné je ošetrenie zopakovať v mesačných intervaloch. Opakovaním sa podporí tvorba kolagénu a pleť bude ešte vypnutejšia a mladšia.

+ Prečo sa objednať na ošetrenie tváre Fotonou 4D do NU'CLINIC?
  • Metódu omladzovania Fotona 4D® Lifting sme na Slovensko priniesli ako prví – máme s ňou prirodzene najdlhšie skúsenosti.
  • Ošetrenie Fotona 4D Lifting u nás absolvovali stovky spokojných klientov.
  • Neinvazívny facelift 4D prispôsobujeme individuálnym potrebám každého klienta na základe našich dlhoročných skúseností.
  • 4D Lifting vieme účinne skombinovať s inými omladzujúcimi ošetreniami pre dosiahnutie maximálneho efektu.
+ PRED a PO

 

+ Články v médiách
+ Najčastejšie otázky k vyšetreniu Fotona 4D Lifting

Prečo by som mala absolvovať práve ošetrenie tváre Fotona 4D Lifting?
Laser Fotona SP Dynamis je jediný laser na svete, ktorý dokáže prehriať všetky vrstvy kože a slizníc v celej ich hrúbke. Jemne a prirodzene liftuje pokožku, mení štruktúru pleti. Spevňuje kožné tkanivo a aktivuje tvorbu nového kolagénu. S ošetrením máme na klinike „nádherné“ výsledky. Veľmi radi ho našim klientkám aj klientom aplikujeme. Ošetrenie je príjemné a minimálne bolestivé.

Budem mať po ošetrení červenú pokožku?
Áno, začervenanie s miernym opuchom po ošetrení pretrváva približne do 24 hodín.

Môžem ísť po ošetrení do práce?
Áno, po ošetrení sa môžete vrátiť k bežným pracovným aktivitám.

Ako dlho trvá ošetrenie tváre Fotona 4D Lifting?
Príprava pred ošetrením a samotné ošetrenie trvá cca 60-90 min. Ak ku nám prídete na ošetrenie prvýkrát, založíme vám najprv vstupnú fotokartu tváre. Pleť pred ošetrením dokonale odlíčime.
1D. Prvý krok SmoothLiftin™ trvá cca 15 min a robí sa cez ústnu dutinu. Prehrievame sliznicu „zvnútra“ na oboch stranách líc a pier. Pri tomto kroku nie je potrebné obávať sa bolesti.
2D. Druhým krokom je ošetrenie tváre laserom Frac3® z vonkajšej strany pokožky. Pleť prehrievame a stimulujeme zvonku a zároveň „vychytávame“ povrchové nedostatky pleti – drobné pigmentácie, jemné cievky, chĺpky. Trvá cca 15 min.
3D. Najdôležitejší je tretí krok – Piano® trvá cca 20 min. NdYag laserovým lúčom prehrievame kožné tkanivo na tvári do hĺbky až na 41-42°C . Vtedy dochádza k naštartovaniu požadovaných procesov v kožných bunkách, ktoré spustia kolagenézu.
4D. Posledným krokom SupErficial™ – studeným laserovým peelingom odstránime starú povrchovú, zrohovatenú vrstvu pokožky a jemne zbrúsime povrchové vrásky.

Ako dlho sa budem po ošetrení hojiť?
Ihneď po ošetrení je pokožka začervenalá. Môže sa objaviť jemný opuch. Na 2. – 3. deň sa koža začne olupovať ako jemný piesok. Tvár sa úplne zahojí cca 5-7 dní po ošetrení Fotona 4D Liftingu.

Koľko ošetrení potrebujem absolvovať,  aby bol viditeľný požadovaný výsledok?
Ošetrenie je potrebné opakovať niekoľkokrát v závislosti od rozsahu „opotrebovania“ kože. Čím je pleť zrelšia, s výraznejšie ochabnutými kontúrami, tým väčší počet ošetrení potrebuje. Odporúčame absolvovať 4 až 6 ošetrení v jedno-mesačných intervaloch. Prvým ošetrením iba naštartujeme úvodnú fázu kolagenézy – novej tvorby vášho vlastného kolagénu. Ďalšími ošetreniami neokolagenézu ďalej stimulujeme. Cieľom opakovaných ošetrení je nakumulovať dostatok nového kolagénového väziva a docieliť čo najvýraznejší omladzujúci efekt.

Ako dlho bude viditeľný efekt?
Po absolvovaní celej „kúry“ ošetrení, doporučujeme klientom opakovať Fotona 4D Lifting opäť po 1-1,5 roku. Cieľom je udržiavať pevnosť a pružnosť kožného tkaniva tváre.

Aká je starostlivosť o pleť po ošetrení Fotona 4D Lifting?
Starostlivosť po ošetrení je veľmi dôležitá. Doporučujeme:
– Dostatočné premasťovanie pokožky na ošetrovanom mieste (tvár, krk, dekolt). Ideálne výživnými krémami bez obsahu parfémov a dráždivých látok (retinolu, AHA kyselín, …).
– Počas prvých dní po ošetrení neodporúčame športovanie, saunovanie, wellness, pobyt v prašnom prostredí a vystavovanie sa priamemu slnku. Iné estetické ošetrenia sú vhodné zvyčajne 2 týždne po ošetrení.
– V priebehu kúry odporúčame užívať kolagénové nápoje ako vnútornú podporu tvorby kolagénu.
– Pitie dostatočného množstva tekutín. Najlepšie čistú vodu alebo neochutené minerálky.
– Pestrá strava, ovocie a zelenina sú výborným zdrojom vitamínov a minerálov, ktoré vaša pleť potrebuje.

Môžem absolvovať ošetrenie Fotona 4D Liftng aj počas leta a slnečných dní?
Ošetrenie 4D Lifting Fotona vykonávame celoročne. Pri pobyte vonku počas jasných a slnečných dní je potrebné chrániť pleť pred slnkom a používať ochranný krém SPF50, klobúk alebo šiltovku.

Aké sú kontraindikácie a kedy nemôžem absolvovať ošetrenie tváre Fotona 4D Lifting?
Na ošetrenie Fotona 4D Lifting je potrebné prísť zdravý, bez prejavov infekcie akéhokoľvek druhu. Napr. herpes simplex, afta, poranenia v ústnej dutine, tesne pred a po vykonaní stomatologických zákrokov, pri zápalových procesoch na koži v ošetrovanej oblasti a podobne.

+ Cena zákroku
Fotona 4D® Lifting tváre
Fotona 4D® lifting tvár - 1 ošetrenie 450 €
Fotona 4D® lifting krk - 1 ošetrenie 300 €
Fotona 4D® lifting dekolt- 1 ošetrenie 320 €