Kozmetické ošetrenie pleti

Dôležitým predpokladom k získaniu zdravej pleti je nastavenie a dodržiavanie správnej starostlivosti. Pohľad dermatológov NU’CLINIC na kožu a jej potreby vychádza z dlhoročných dermatologických skúseností. Na základe znalostí si starostlivo vyberáme tie najkvalitnejšie kozmetické produkty a zostavujeme skrášľujúce programy s cieľom dosiahnuť čo najlepšie výsledky. V starostlivosti o pokožku prekračujeme hranice tradičného kozmetického prístupu a ponúkame viac holistický prístup. V našej ambulancii lekárskej kozmetiky ponúkame kozmetické ošetrenie pleti vhodné pre každého bez ohľadu na vek, typ alebo špecifický stav pleti. Kozmetické ošetrenie prospieva pokožke.

Prečo by ste mali absolvovať kozmetické ošetrenie pleti?

Pokožka je celoročne vystavovaná rôznym vonkajším i vnútorným negatívnym vplyvom. Od UV žiarenia cez smog, pot, maz, baktérie, hormóny či stres až po nedostatočný pitný režim. Jej ochranné mechanizmy sa postupne vyčerpávajú, čo sa začne prejavovať aj na jej vzhľade. Stáva sa matná, dehydrovaná, suchá až šupinatá, celkovo pôsobí mdlo a staršie.

Pokožka sa nevie sama očistiť a hydratovať, už pri miernom stupni opotrebovania začínajú zlyhávať jej samoopravné mechanizmy. Preto sa o ňu treba svedomito starať, a to nielen používaním kvalitných krémov, ale aj pravidelnými kozmetickými ošetreniami, ktoré ju do hĺbky vyčistia. Dodanými aktívnymi látkami sa posilní jej odolnosť i hydratácia a obnovia sa fyziologické pochody v bunkách. V kombinácii s masážou sa pokožka dôkladne prekrví, spevnia sa svaly tváre, rozprúdi sa lymfa a zlepší odtok toxínov z buniek.

Kozmetické ošetrenie s masážou prospieva nielen pokožke, ale aj psychike. Tlmí stres i napätie, navodzuje tiež príjemný pocit relaxu.

Prečo sa objednať na ošetrenie do NU’CLINIC?

  • Prinášame ošetrenia nielen pre zdravú pokožku, ale aj pre pokožku problematickú a aknóznu, citlivú s rozšírenými cievkami, poškodenú slnkom, s pigmentáciami a so stratou elasticity,
  • Našimi ošetreniami posúvame hranice starostlivosti o pokožku z bežnej kozmetickej – k lekárskej starostlivosti. Naše ošetrenia sú vysoko účinné dermato-kozmetické procedúry,
  • Pracujeme výlučne s kvalitnou medicínskou kozmetikou ZO® SKIN HEALTH a NOON.


Informácie o zákroku

+ Cena zákroku
Kozmetické ošetrenie pleti