Kozmetika ZO® SKIN HEALTH

Našim klientom ponúkame pre domácu aj ambulantnú starostlivosť špičkovú kozmetiku ZO® SKIN HEALTH. Prevratná medicínska Kozmetika ZO® SKIN HEALTH je založená na exkluzívnych receptúrach vyvinutých svetovo uznávaným dermatológom doktorom Zein Obagi.

Jej tvorca stavia na filozofii, ktorá sa zameriava na prevenciu a podporu zdravia pokožky, nielen „opravovaním“ poškodeného. Svojím vizionárskym postojom si získal medzinárodné renomé ako popredný odborník v oblasti zdravia a omladenia pokožky. Značka ZO® SKIN HEALTH ponúka produkty najvyššej kvality postavené na inovatívnych medicínskych receptúrach.

Obsahujú špeciálne koncentrácie účinných zložiek vyrobené z tých najkvalitnejších certifikovaných látok. Populárna medicínska kozmetika v kombinácii s prevratnými technológiami a inováciami dosahuje na poli beauty segmentu veľkolepé výsledky. Je vhodná na liečbu hyperpigmentácií, poškodenia pokožky slnečným žiarením, osvedčila sa tiež pri strate elasticity, akné, seborey a iných kožných problémoch.

Kozmetické produkty majú synergický efekt vo všetkých schémach liečebných protokolov. Pre svoje špeciálne zloženie môžu prípravky ZO® SKIN HEALTH používať iba vyškolení profesionáli a pacienti pod ich vedením. Preto každého pacienta na začiatku vždy dôkladne oboznámime s ich správnym používaním. Kozmetické produkty ZO® SKIN HEALTH je možné zakúpiť si v našej ambulancii lekárskej kozmetiky.Informácie o zákroku

+ Cena zákroku
Kozmetika ZO® SKIN HEALTH