TightSculpting™

Unikátna, bezkonkurenčná, neinvazívna metóda tvarovania kriviek tela laserom

TightSculpting™ je ošetrenie laserovou technológiou, ktoré poskytuje kontrolovanú tepelnú terapiu k vytvarovaniu ladných kriviek tela. Pôsobí na kritické miesta na tele, na tvári, ale aj všade tam, kde sa nadmerne ukladajú tukové bunky. Pre svoje mimoriadne vysoké a trvalé účinky sa stala vyhľadávanou metódou v oblasti tvarovania tela v zahraničí, no v súčasnosti je dostupná už aj na Slovensku na klinike NU´CLINIC.

Výsledky ošetrenia sú individuálne a môžu sa líšiť od osoby k osobe

Informácie o zákroku

+ Čo je TightSculpting™

Nová patentovaná metóda spája v jednom ošetrení 2 laserové technológie, špeciálne vyvinuté na dosiahnutie kontrolovaného a bezpečného hypertermického poškodenia tukových buniek a súčasného vypnutia kožného povrchu. Spojením týchto dvoch technológií v jednom ošetrení sme schopní efektívne ošetrovať hlboko uložené tukové tkanivo a súčasne povrchové vrstvy kože s kolagénom.

Laserovým skenerom homogénne aplikujeme kontrolovanú dávku energie do podkožia s on-line meraním teploty. Automatický systém zabezpečuje bezpečnosť ošetrenia a zároveň aj komfort pre klienta.

Výsledkom je viditeľné zmenšenie objemu tuku v ošetrovaných partiách so spevnením a vyhladením kože.

+ Výhody ošetrenia TightSculpting™
 • Efektívne spojenie 2 patentovaných laserových technológií v jednom ošetrení
 • Neinvazívne ošetrenie, bez nutnosti dlhej rekonvalescencie
 • Bezpečné a komfortné pre klienta
 • Bez potreby anestézy a hospitalizácie
 • Viditeľné výsledky už po prvom ošetrení
 • Možnosť aplikácie počas celého roka
 • Účinne pôsobí aj na celulitídu
+ Priebeh ošetrenia TightSculpting™

Ošetrenie pozostáva z kombinácie dvoch krokov. Kombinujeme dve patentované laserové modality PIANO a SMOOTH. Vďaka tejto kombinácii dokážeme preniknúť do hlboko uložených vrstiev tuku, ktoré odolávajú pôsobeniu iných prístrojov, pričom účinku sa nevyhne ani vrchná časť kože. Kým v prvom kroku „ničíme“ neželané tukové bunky, druhým krokom „budujeme“ novú sieť kolagénových vlákien a spevňujeme tak povolenú kožu.

1.krok – Transkutánna redukcia tuku

V prvom kroku využívame teplo produkované laserom na rozpustenie nechcených tukových vrstiev. Laserovým nastavením módu PIANO zahrievame vo vybranej oblasti hlbšie uložené tukové tkanivo až do dosiahnutia požadovanej teploty 42-45°C, pričom na povrchu kože ostáva teplota 37-38°C. Zahriatím tuku v podkoží na požadovanú teplotu po dobu aspoň 3 minút naštartujeme rozpad tukových buniek. Na ošetrovanú oblasť prikladáme špeciálny skener, ktorý do hĺbky až 3-4cm emituje laserovú energiu. Tá sa zachytáva v tukovom tkanive, rovnomerne ho prehrieva až do požadovanej teploty 45°C. Dochádza k postupnému poškodeniu a rozpadu tukových buniek. Zahrievaním sa zároveň zlepšuje krvná a lymfatická cirkulácia a podporuje sa prestavba kolagénových vlákien. V skeneri je zabudovaný systém automatického merania teploty kožného povrchu, ktorý v priebehu ošetrenia signalizuje teplotu bezpečnú pre kožný povrch, takže popálenie alebo iné rany po ošetrení nehrozia.

2.krok – Remodelácia kolagénu s vypnutím kože

V druhom kroku nastavením laseru do módu SMOOTH aplikujeme energiu do vrchných vrstiev kožného tkaniva v krátkych impulzoch a pôsobíme na kolagén.

Ošetrením remodelujeme existujúcu sieť kolagénových vlákien a stimulujeme novotvorbu nového kolagénu.

Po zákroku je pokožka začervenalá po dobu niekoľkých hodín. Ošetrenie je neinvazívne, takže sa nemusíte báť žiadnych jaziev alebo rán. Nie je potrebná žiadna anestézia. Po ošetrení sa môžete ihneďvrátiť k bežným aktivitám. Z viditeľných výsledkov sa môžete radovať častokrát už po prvej aplikácii.

Prenikajúci tok laserových lúčov remodeluje starý kolagén a súčasne buduje nový. Výsledkom je, okrem redukcie tuku, aj zlepšenie elasticity pokožky, skvalitnenie jej štruktúry a zmiernenie prejavov celulitídy.

+ Ako dlho ošetrenie trvá?

Celý zákrok trvá približne 20-30 minút, v závislosti od lokality na tele a v závislosti od veľkosti ošetrovanej plochy. Klient pociťuje v priebehu ošetrenia mierne teplo, prirovnávané k pocitu teplej masáže. Výsledkom je spevnenie kože, vylepšenie jej štruktúry a vzhľadu.

+ Odporúčaný počet ošetrení

Prvé výsledky je možné vidieť už po prvom ošetrení, na dosiahnutie optimálneho efektu odporúčame 3 a viac ošetrení v závislosti od stupňa zmien. Na dlhodobé udržanie je ideálne absolvovať sériu 4 ošetrení v 4-týždňových intervaloch a súčasne upraviť životosprávu a pitný režim. Zaručia sa tým očakávané výsledky.

+ Najčastejšie lokality vhodné pre ošetrenie metódou TightSculpting

NU’CLINIC TightSculpting

 • Dvojitá brada (podbradok)
 • Ramená
 • Brucho
 • Boky
 • Chrbát
 • Stehná (vnútorné, vonkajšie)
 • Kolená
+ Pre koho je ošetrenie vhodné

Ošetrenie TightSculpting™ je vhodné pre ľudí, ktorí sa nevedia zbaviť nepekných tukových vankúšikov a ovísajúcej kože cvičením a ani diétami. Zároveň pomáha viditeľne redukovať celulitídu na tele (brucho, boky, stehná, zadok, kolená, ramená), ale aj v oblasti krku a podbradku.

+ Kedy nie je vhodné ošetrenie aplikovať
 • Počas tehotenstva
 • Pri výskyte zápalu alebo infekcie v ošetrovanej oblasti
 • Pri onkologických ochoreniach
 • Pri poruchách hojivosti kože
+ Fotografie PRED a PO

Nasledujúce fotografie sú uverejnené s láskavým súhlasom Dr.Adrien Gaspar

BRUCHO

BOKY

STEHNÁ a ZADOK

STEHNÁ

Nasledujúce fotografie sú uverejnené s láskavým súhlasom Dr.Liliana Fernandez

BRUCHO

+ Cena zákroku
TightSculpting™
Dvojitá brada (podbradok) 1 ošetrenie 250 €
Ramená 1 ošetrenie 300 €
Brucho 1 ošetrenie od 350 €
Boky 1 ošetrenie 250 €
Vnútorné stehná 1 ošetrenie od 300 €
Vonkajšie stehná 1 ošetrenie od 300 €
Kolená 1 ošetrenie 200 €