Skinbooster - Juvederm VOLITE

Predstavuje najnovšiu injekčnú technológiu biorevitalizácie pokožky s použitím jedinečného injekčného preparátu Juvederm VOLITE s obsahom kyseliny hyalurónovej, ktorým zlepšíme textúru, elasticitu a hydratáciu pokožky až po dobu 6-9 mesiacov.

Výsledky ošetrenia sú individuálne a môžu sa líšiť od osoby k osobe

Informácie o zákroku

+ Výhody ošetrenia Light Lifting preparátom Juvéderm VOLITE

Juvéderm VOLITE je injekčný preparát s obsahom 2 rôznych reťazcov kyseliny hyalurónovej, ktoré sú špeciálnou technológiou VYCROSS spojené do pevného gélu s výborným efektom na kožu. Juvéderm VOLITE sa po injikovaní do kože dokáže rovnomerne zapracovať do kožného tkaniva, je vysoko odolný voči pôsobeniu voľných radikálov, vďaka čomu má predĺžený účinok na dobu 6-9 mesiacov. Intenzívnym nasávaním vody zabezpečuje hlbokú hydratáciu kože s viditeľným liftingovým efektom pri zachovaní prirodzených čŕt tváre. Preto bez zveličovania môžme označiť ošetrenie preparátom Juvéderm VOLITE za jemný nechirurgický lifting.

+ Čo môžete očakávať

V klinickej štúdii, ktorá hodnotila účinnosť a bezpečnosť Juvéderm VOLITE sa zistilo:

  • U viac než 96% pacientiek bola textúra pokožky hladšia po ošetrení
  • U viac než 89% pacientiek došlo k vyhladeniu jemných vrások
  • Žiadna pacientka nemala nežiadúce prejavy po ošetrení
+ Ako sa aplikuje Juvéderm VOLITE

Po lokálnou znecitlivení ošetrovanej oblasti anestetickým krémom injikujeme preparát veľmi tenkou ihličkou novej generácie v rovnomerne rozdelených bodoch do kože. Vďaka špeciálne upravenej ihle je bolestivosť aplikácie minimalizovaná, rovnako aj vznik modriniek.
Prípravkom Juvéderm VOLITE môžeme zlepšiť kvalitu, elasticitu a hydratáciu kože v oblasti tváre, krku, dekoltu a chrbátov rúk

+ Ako dlho vydrží efekt po ošetrení

Efekt ošetrenia je viditeľný okamžite, už po jednom ošetrení. Plný efekt sa rozvinie do 14 dní od aplikácie a pretrváva po dobu 6-9 mesiacov.

+ Pred a Po
+ Koľko preparátu je potrebné aplikovať

Tvár – spravidla sa aplikuje 1ml až 2ml
Krk  – spravidla sa aplikuje 1ml
Dekolt – spravidla sa aplikuje 1ml až 2ml
Ruky – spolu na obe ruky sa spravidla aplikuje 1ml

+ Cena zákroku
Skinbooster - Juvederm VOLITE
Juvéderm Volite 1ml 300 €
Juvéderm Volite 2ml 550 €